Prosimo, bodite pozorni na naši pomembni nasveti 1. Ko se boste odločili za kraj, da od nas, prosimo preberite jasno, kot je opisano spodaj, če imate kakršne koli dvome samo pls stik z nami prvič,, bomo poskušali naši moči, da reši svoj problem. 2. Če želite veliko količino, nas prosimo kontaktirajte, vam bo dala najboljše prodajne cene. 3. Prosim, ne nadgradnjo ploščo z računalnika sami ,ker če nadgradite napačno različico ,odbor morda izgubil singal ,ali ne more prepoznati kartice SIM ali morda vzrok omrežja, ne more biti registrirani .V takem primeru, bomo ne resonsible za to . 4. če imate posebno zahtevo na različico ,lahko povejte mi, lahko nadgradite na tistega, ki ga želite.Podrobnosti O Izdelku: 1. Matični plošči je 100% prvotne in sproščen, vendar se ga uporablja, ni nič novega , da lahko deluje v vsaki državi ,lahko postavite vaše naročilo z 100% zanesljivosti. 2. Strokovno vgradnjo s Strokovno osebo 3. motherboar je iz Kitajske, večina od njih ima angleški, Kitajski in korejski jezik, in brez Google store. 4. To je celotno delo, mi pa bomo preverili, ga dobro, preden odpremo. 5. model naš odbor je za: Za Nokia Lumia 808 Testiranje informacije 1. Testiranje delovanja: Poweron ,signal omrežja Wi-Fi omrežje, zvok, video, kamera, Bluetooth povezavo ,računalnik ,poklic Za Nadomestila 1. Če se vam zdi vaš nakup ne, kot je opisano ali ima funkcionalne pomanjkljivosti v roku 7 dni od dneva, boste prejeli proizvodov, ga lahko pošljete nazaj k nam, in bomo dali nadomestila za vas (ne vključuje ravnanje stroške in pristojbine za pošiljke, ki ste ga plačali, ko ste ga kupili).Poleg tega ne prevzemamo odgovornosti za poštnine, ko ga pošljete nazaj.Za Zamenjavo Smo se pripravljeni zamenjati celotnega nakupa (vključno z embalažo) .Vam bodo pokrivali stroški poštnine pri pošiljanju je za nas, ko smo se bodo pokrivali stroški poštnine za pošiljanje nadomestnega za vas.Sledenje podatkov(pomembno) 1. Ponujamo sledenje informacije, prosimo, sledite postavka običajno.

Blagovna Znamka maoiy
Garancija 6 mesecev
Združljiv Blagovne Znamke Nokia
Številka Modela Za Nokia Lumia 808