Dvignite Majhno DC 12/24V 360LPH 70M Podvodna Moč Sončne Vode Črpalka Za Zunanjo Vrt Globoko Tudi Podvodna tudi črpalka

Ta črpalka zagotavlja stalno 96GPH(360LPH) na največjo globino 230 metrov(70M), ko je priložena 12VDC.Njegova edinstvena voda-tesen napajalni priključek ustavi vode, vlage in preprečuje morebitne težave s kondenzacijo.Super za živine in zalivanje.Namakanje pondaeration.daljinsko domovi in koče,

Značilnosti:

1. Za 4" wells ali večje

2. Hitro ločite z "Neprepustne-Žleza," Design Pat Pend

3. Koroziji-dokazilo ohišje iz nerjavečega jekla zapiralo, ki ga

4. Teči suho, brez poškodb

5. Najsodobnejše trdna membrana

6. Iz Nerjavečega Jekla Zapiralo, Ki Ga

7. Črpalka Design: Pozitiven Premik 3 Senat Prepone Črpalka

8. Motor: Trajni Magnet, Ki Je Termično Zaščiten

9. Notranji Bypass: 105-110 PSI Max. (7.2-za 7,5 BAROV)

10. Izhodni Port: 1/2" (12,7 mm) Bodeča Vgradnjo

11. Dovod: 50 Mreže Iz Nerjavečega Jekla Zaslon

12. Material: Visoko Trdnost Inženirstva Plastike

13. sončne celice mora biti več kot 150W za ta črpalka

Napetost: 12/24v Moč: 120 w Tok: 8/4A Največ dvigalo: 70 metrov Vode na uro: 0.6 ton Vode vtičnico kalibra: 12,7 MM Teža: 2.75 KG

Model napetosti Va Odprt pretok

(lph/gph) Maksimalno

Dvigalo Največ

Kopelih pakiranje meritev ;paket velikost

(mm) teža

(kg) MK-12/24 12/24VDC 4.0/8

MAX 360/96 230 Metrov

(70 Metrov) 100 Metrov

(30 Metrov) 355*130*110 2.9/3.0

DC potopne črpalke za pomoč pri reševanju oddaljenega črpanje zahteve.Ta črpalka je robusten, vzdržljiv in dolgo življenjsko dobo.Črpalka je lahko 12 voltov na svojo največjo globino 230 metrov (70 metrov) pod stalnim tokom do 162 GPH (600 LPH).Njegov edinstven, nepremočljiva napajalni priključek, ki lahko prepreči vode, vlage in preprečiti morebitne težave s kondenzacijo.Glavne aplikacije:

Živine s pitno vodo, namakanje, ribnik menjajte vodo, daljinsko dom in majhno brunarico vodo značilnosti Izdelka:

Življenje je dolgo, 12/24 V dc & zapravila

Primeren za 4 noge ali večje Vodnjakov, črpanje dobro

Oblikovanje "vodo tesen žleze" s hitro odklop

Rjavenje ohišja, pritrdilnih elementov iz nerjavnega jekla

Suhi tek je lahko kratek čas

Nerjavno jeklo 50 neto okno za vnos

Trdna membrana materiala

Pošiljko

Plačila sprejemamo Alipay, T/T, Western Union in Visa plačilo.Razen Alipay, transform polnjenje je, da stranka\'s strani.Prosimo, plačilo naročila v roku 3 dni, mi pa bomo poskrbeli za pošiljko 1-2 dni.Po Storitev, ki Ste 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.Povratne informacije v Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi predmetov in storitev.Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, da nas kontaktirate prvič, preden se odpravite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Teorija Vortex Črpalka
Odvodu vode kalibra 12,7 mm