2020 Nov Modni Seksi Ženske Kratke Hlače Za Poletje Jeansa, Bombaža Hlače Nizko Stretch Pasu Super Mini Bikini Jeans Hlače Clubwear 5 Barv

TASTIEN BLAGOVNE ZNAMKE TABELA VELIKOSTI

Velikost

Širina Pasu

Kolk Širina

Hlače Dolžina

Stegno Širina

Drugo

27.6

34.6

29.1

35.4

30.7

36.2

Opozorilo:

Prosimo, izberite velikost po naših informacije o velikosti, ne izberete velikost glede na državo velikosti. (1 cm=0.3937 palčni, 1 palca=2.54 cm)

"Zgoraj informacije o velikosti kot referenca,Prosimo, dovolite 1-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja,hvala~ "

Kot streljanje svetlobe,kota in barva prikazuje,fizično in fotografije lahko nekatere razlike,nekako prevladuje.

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parecl?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.Povratne informacije, Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami rešiti vsak problem.Ne oklevajte v stik z nami kadarkoli pred in po nakupu zavezujemo se, da bomo vaše 100% zadovoljstvo strank.O Ladijski Bomo dostava v roku 2 dni, ko je naročilo potrjeno in plačilo izbrisani.Mi ladje blaga preko Kitajske Post Air Mail,www.rotary-lent.si Standardne Dostave,ePacket prosto.Če želite, da se blago nujno, pls izberite drugi Izrazi, kot so Fedex, DHL, UPS, EMS ali TNT itd.Tudi mi bomo poslali paket slik, da boste po tem, ko smo ga poslal ven!

denim hlače kratke jeans
Rave Hlače tassel hlače
Vzorec Tipa Trdna
Kratek feminino Hlačke