1.Material: Aluminij

6.Telo Barva: Srebrno/Svetlo Siva

7.Lighing Barva: Hladno Bela/ Topla Bela

8.Migetanja slike?: Brez Utripanja

Trgovina na drobno, trgovina na debelo in padec ladijskega prometa, so vsi dobrodošli.

A. Za prodajo na drobno, ki smo ga poslali preko Epacket ali Kitajska Registrirani Letalski Pošti za naročila nad $5. Medtem ko je naročil manj kot $5, ki smo ga poslali preko Kitajske Post Navadne Majhne Paketni Plus, potem boste morda ne morete ogledati informacije o sledenju v vaši državi, vendar se lahko obrnete na nas vprašati in še vedno lahko prikaže vaš paket kot običajno.Obljubljamo polno nadomestilo, če ne morete prejemati vaša blaga.

B. Na debelo, vam lahko ponudimo popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.

C. Za padec ladijskega prometa, mi lahko pošljete blaga, ki se neposredno za svoje stranke, kot dolgo, kot si nam jih dal pravico, naslov in telefonsko številko.

Kako slediti moji parceli?

A. Si lahko ogledate neposredno na desni vaše naročilo strani.

B. Boste lahko spremljali vaše parcel na naslednji spletni strani in kopiraj številko za sledenje za brskalnika:

C. nas lahko kontaktirate in vprašati, mi pa vam bomo pomagali, da sledi za vas.

Kakorkoli že, prosimo, bodite pozorni na informacije o sledenju.Dobili parcelo v času je pomembno, ko pride.

Kako dolgo bo to trajalo?

Za Kitajsko Post, traja 30-60 dni, da pridejo vas.Medtem ko je za express dostava, to bo trajalo 7 dni ali tako.

Opomba: Če je vaša zaščita čas izteka, vendar parceli še vedno ne pridejo, se obrnite na nas za razširitev varstva čas in prihodnost, da preverite vaš paket.Potem ne boste izgubili denar, preden prejema blaga.

A. Kakovost problem bo ponudil spremembo ali vračilo kupnine.Drugih težav, bo na voljo spremembe, vendar kupci morali plačati vrniti ladijskega stroškov.

B. Včasih boste morda ne bi elementov zaradi izgube ali drugih razlogov.Nikoli ne skrbi, se obrnite na nas najkrajšem možnem času, nudimo vračilo ali poslali nov izdelek.

C. prosim, vas Prosimo, da nas kontaktirate, če imate kakršnakoli vprašanja/težave, mi bo dal odgovor v roku 12 ur.

Če ste zadovoljni z našimi izdelki, prosimo, potrdite svojo prejemajo in dajejo 5-star pregled.Povratne informacije s slikami bo cenjeno.

Če blago koli težave, se vedno obrnite na nas na prvič.Bomo ponudili zadovoljivo rešitev.Celotno vračilo bodo absolutno za kakovost problem.

Številka Modela LED MINI Downlight
Vir Napajanja AC
Garancija 2years
Je Svetil Vključeni Da,