Ženske Dolge Rokave Puloverju Vrh Seksi Suha Obleka, Letnik Časopis Grafični Pisma Natisnjena Turtleneck Leotard Stranka Clubwear

Značilnosti:

100% popolnoma nova in visoke kakovosti

Izdelana iz visoko kakovostnega poliestra in elastana, elastično, dihanje in lahki tkanine, ki so mehke in udobne za nošenje.

Shujševalni učinek: prikazati najboljše krivulja vaše telo pred svojega prijatelja.Ujema s jeans, obleko in hlače, itd.

Snaps mednožje design na dnu so zelo priročno, bi uživajo posebno noč, ko nosiš te ženske leotard.

Kot nalašč za glasbeni festival, stranka, datum, cocktail, nočni klub, bar, dnevni obrabe, počitnice, nakupovanje, in vseh drugih priložnostih.

1 obleka, samo, druge dodatke demo na sliki niso vključeni!

Specifikacija:

Material: Poliester, Spandex

Barva: Črna+Bela

Količina: 1 pc

Velikost: S/M/L

(Kitajski Velikost,sledite velikost grafikona, da izberete prosim)

Velikost:S

Ramenski:32 cm(12.59 palca)

Bankrot:74 cm-84 cm(29.13 palec-33.07 palca)

Rokav:57 cm(22.44 palca)

Pasu:60 cm(23.62 palca)

Dolžina:67 cm > (26.37 palca)

Velikost:M

Ramenski:33 cm(12.99-palčni)

Bankrot:78 cm-88 cm(30.70 palec-34.64 palca)

Rokav:58 cm(22.83 palca)

Pas:64cm(25.19 palca)

Dolžina:68 cm(26.77 palca)

Velikost:L

Ramenski:34 cm(13.38 palca)

Prsi:82 cm-92cm(32.28 palec-36.22 palca)

Rokav:59 cm(23.22 palca)

Pas:68 cm(26.77 palca)

Dolžina:69 cm(27.16 palca)

Toplo poziv:

1.Azijske ljudi, velikost 1 ali 2 velikosti manjše kot Evropski in Ameriški.

2.Prosimo, upoštevajte, da so nizke temperature oprati,ne lase in kraj pod žgočim soncem, za precej dolgo časa.

3.Kot različnih merilnih metod,se bo zgodilo 1-3 cm odklon o predmete,prosimo zagotovite, da je to v redu za vas, pred naročilom.

4.Zaradi različnih monitorjev in lamplight,slika morda ne odraža dejanskih barvo elementa,res zahvaljujemo se vam za razumevanje!

Paket vključuje:

1 x Bodysuit(brez trgovina na drobno paket)

Blagovna Znamka KLV
Vrsta Tkanine Platno
Slog Priložnostne
Material Spandex
Številka Modela M6CD6EE404007-L
Postavka Vrsta Jumpsuits & Igralne Obleke
Spol ŽENSKE
Vzorec Tipa Trdna
Fit Tip Redni
Vrsta Bodysuits