Multi-funkcijo Toaletni Papir Držalo Tkiva Polje Plastična Škatla za Shranjevanje umivalnici, Nepremočljiva Steni Visi Trak Papirja Cev Udarec Brezplačno

Specifikacije: Material: ABS+PC Barva: Bela Velikost: 28*14*13 cm/11*5.5*5.1 v Namestite:Samolepilni Paket Vključuje: 1* Toaletni Tkiva Polje Opomba: Lepilo Toaletni Papir Držalo ni primeren za stene papirja ali pobarvane stene.Postopka namestitve: 1. Očistiti stene in jih hranite na suhem. 2, palica dobra trak, sile iz zraka 3. Cilj na zaponko in popraviti trdno. 4. Namestitev je končana Funkcija: 1. Okolju prijazen material -- papir brisačo okvir je narejen iz okolju prijaznih, nestrupeno ABS in PC materialov, ki niso škodljive za vaše zdravje 2. Sawtooth solzenje odprtino tkiva s tem oddelku je vijugasto Žagasto solzenje odprtino, je bolj priročno za uporabo 3. Enostavno spremenite papirja - odstranljivo ohišje, enostavno spremenite papirnate brisače, ter primerna za vse vrste papirja, brisače 4. Multi-function - poleg dajanja papirnate brisače, lahko postavite tudi smeti vrečke, vlažni robčki, itd., zunanji prostor lahko postavite tudi mobilni telefon, očala, itd 5. Nepremočljiva tkiva polje ima zelo dobro tesnjenje, lahko zagotovi, da je vaš suho papirnato brisačo O povratnih 1. Vaš pozitivnih povratnih informacij in petimi zvezdicami, ocene prodajalcev bo zelo cenjeno.Zanašamo se na naš ugled in zadovoljstvo za uspeh in nenehno zagotavljajo odlične izdelke in storitve.Imamo redne nagrado ali popust politiko za svoje pozitivne povratne informacije ! 2. Prosim, ne odprete spora ali pusti negativnih povratnih učinkov, ne da bi govoril z nami.Cenimo naše stranke, kot tudi povratne informacije profil.Če imate kakršna koli vprašanja, pls, ne oklevajte, da pustite nam sporočilo, ali pa nas kontaktirajte za trgovino manager.Vam bomo odgovorili v roku 24 delovnih ur in odgovorili na vaša vprašanja, ki vam pomagajo pri reševanju težav.Hvala za vaše sodelovanje in zaupanje !Plačilo 1.Sprejemamo Alipay,Paypal, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2. Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3. Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.O ladijski 1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo. 8. Smo prodajalec ni odgovoren uvoznih dajatev, kupec je odgovoren za to.Vse spore, ki jih povzroča to je nesmiselno. 9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.Vrnitev & Vračilo 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

Material Plastični
Barve
Ime Izdelka
Priložnost