Ženska Roza Leopard Print Crop Tops prepredeni Čipke Camis Vrhovi Punk Stil Modni Poletje Backless Clubwear Stranka Vrhovi Tank

Značilnosti:

- Stilsko in modno, da ste bolj privlačne.

- Priložnostne, osnovne, super za pod-o ali jo nosi kot seksi cami vrhovi.

Specifikacije:

Material: Poliester

Velikost: S, M, L

Package Seznam:

1 * Camisole

Opombe:

1. Ročno merjenje, prosimo, dovolite 1 ~ 3 mm napaka, hvala.

2. Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Zagotavljamo slog je enako, kot je prikazano na sliki.

Slog Priložnostne
Oblačila Dolžina Kratka
Številka Modela Roza Leopard Print Crop Tops
Starost Starosti 18-35 Let