1pcs AAA 8x32mm Levo Roko NAVZDOL Cut Dveh predvsem piščali Spirala Karbida Mlin Orodje, Rezalniki za CNC Usmerjevalnik, Les Koncu Mlin Rezalnik Bit

1pcs HQ Kakovosti 8 mm*32 mm Levo Roko Dvojna Flavta Navzdol Rezalnik Bit za CNC Usmerjevalniki Postavka Opis: Za CNC Usmerjevalnik Malo Premer(SHK): 8 mm vrhunske Premer (CED): 8 mm Rezalna Dolžina (CEL): 32mm Cena za 1pcs 8 mm*32 mm HQ Dve Flavta Levo Roko navzdol cutter CNC Usmerjevalnik Malo Ladijski promet in Manipulativni: Naloge so na splošno se pošiljajo na isti dan po prejemu celotnega plačila.Smo pošiljanje naročil po Pošti s številko za sledenje.Če potrebujete Express Dostava obvestite preko Sporočilo.Vsi paketi so skupaj s številko za Sledenje.Mednarodna Dostava traja običajno 15-60 dni, odvisno od vaše države, mesto in navade v vaši državi traja nekaj časa preveč.Vrne: Prosimo, kontaktirajte nas, če se želite vrniti ničesar.Vrne se sprejme le, če je predmet, ki je v novo stanje in v originalni embalaži.Nadomestila so takoj, ko je trgovsko blago, ki se vrne.NE ponujamo nadomestil za vračanje poštnine.Feedbacks: pustimo samodejno pozitivne povratne informacije, po prejemu eden od vas.Uporaba: mi Smo pošteno, resno in spoštljivo, ker smo delo za podjetja, ki ceni poštenost in strokovnost od svojih kupcev.Prosimo, bodite prepričani, da kupite rezervne dele za prihodnost, da bi se izognili zmedi in nevšečnosti.Smo blagoslovi vaše podjetje.Hvala Vam za Vašo Podporo.

Premer 8 mm
Premaz No