Ženske Bohemia Bos Sandali Bombaž Kvačkanje Kavelj cvet Stopala, Nakit, Čevlji Ornament Ples Dodatki, Poročni Gleženj Verige

Specifikacije :

Dober dekoracijo za modo.

Kot nalašč za plaži ali nositi s poletni čevlji.

Jim obleko za jogo, ples trebuh razred in še veliko več.

Tip : Anklet Verige

Material : Bombaž

Spol : Ženske

Količina : 1 Par

Slog : Seksi, Moda

Priložnosti : Klub, Stranka, Plaža, Poroka, Plesna

Značilnosti : Kvačkanje, Votel, Anklet Verige, Sandali, Nakit, Ples Opremo

Velikost : Ena velikost ustreza Večini

Dolžina : 30 cm - 50 cm/11.81" - 19.69" (Pribl.)

Opombe :

Zaradi svetlobo in zaslon za nastavitev razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.

Prosimo, dovolite rahlo razsežnost razlika zaradi različnih ročno merjenje.

Paket Vključuje:

1 Par Anklet Verige

Dobrodošli v naši spletni trgovini!Uživajte vaš čas, nakupovanje!Najboljše želje za vas!

Dostava

Pozornost, Prosim!Smo mednarodno prodajalec iz Kitajske celine.Prosimo, bodite potrpežljivi!Če imate kakršno koli vprašanje ali kakršno koli posebno zahtevo, prosim, obrnite na nas.Bomo odgovoriti v 24 urah zaradi časovno razliko med nas, hvala za vaše razumevanje.

Povratne informacije

Ker vaše mnenje je za nas zelo pomembna, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si minuto.Hvala!Če niste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, prosimo, obrnite na nas pred odhodom koli negativna in nevtralna povratne informacije.Bomo poskušali naše najboljše, da prepričajo.Najlepša hvala!

Kovine Tipa ZLITINE
Material Bombaž
Velikost One size Fit Most
Dolžina 30cm - 50cm/11.81" - 19.69" (Approx.)
Postavka Vrsta Verižice
Obliko\vzorec GEOMETRIJSKI
Blagovna Znamka BLUELANS
barve Bela,Črna