Rdeča Božič Kristalno steklo Apple Miniaturni Z Barvnim Nadev Luksuzni Stekla Xmas Darila, Obrti Doma Dekoracijo Accessorie

Opis:

Rdeče Barve, Kristalno Obrti Stekla Apple obtežilnik za papir z Diamanti, Naravni Kamen Doma Dekor Okraski Sadje Figurice Darilo Spominkov Lepe Kristalno Plovila,Kristalno Apple Figurice Ocasion: pisarne, Doma, De coration, Lepo Gif t Izbiri,gospa otroci favorit Odlična dekoracija za vašo mizo, police, ali notranjost.Odlično kot priložnostno Darilo.Veliko rekvizitov za fotografiranje.V Feng Shui, kristalno ornament je zelo koristen element, da oddaja pozitivno energijo in vse krog in osveži družinske vezi.Specifikacija: Material:K9 Kristalno Velikost:60 mm Teža:100 g Package: 1pc Slika je fizično sliko, realno sliko.Plačilo ------------------------------------------------------------------------ 1. Zato je najbolje, da potrdite, da vaših osebnih podatkov je pravilna, preden dajanje nalog,in izdelek, ki ga kupite, bo dostavljeno na čas po plačilu. 2. Sprejemamo več plačila.Dostava ------------------------------------------------------------------------ 1. Izdelek, ki ga kupite, bo poslana v času. 2. Delamo v naši moči, da zagotovi najbolj ekonomsko in zanesljiva dostava storitev, ampak včasih Hitrost dostava je izven našega nadzora,upam, da si cna razumeti ,hvala za vašo potrpežljivost. 3. Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, da nas kontaktirate in vam bomo zagotoviti zadovoljivega odgovora.Mi bo odgovoren za kakršno koli škodo ali izgubo, ki nastane med prevozom, morate zagotoviti visoko ločljivostjo shrani dokazov za nas. 4. Na brezplačna dostava za Vsa naročila preko Kitajske Post Air Mail in www.rotary-lent.si v naši trgovini, in če boste morali prejeti hitreje preko kurirja,Pls obrnite na nas .Povratne informacije ------------------------------------------------------------------------ 1. Zanašamo se na www.rotary-lent.si povratne informacije in kupcev zadovoljstvo, da uspe.Torej, vaše mnenje je za nas zelo pomemben.Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite nas 5 star ocene.Mi vam bo dala najboljše cene in boljše storitve naslednjič, ko bomo vrstnem redu. 2.Pomagali vam bomo rešiti težavo.Prosimo, da nam priložnost, da reši vse težave.Če bi je kaj narobe, se zavedamo, da lahko nezadovoljni, vendar bomo poskušali naše najboljše, da vam dajo zadovoljivih rezultatov.

Regionalna Funkcija Kitajska
Material Crystal
Tema KRŠKO

Opis: Rdeče Barve, Kristalno Obrti Stekla Apple obtežilnik za papir z Diamanti, Naravni Kamen Doma Dekor Okraski Sadje Figurice Darilo Spominkov Lepe Kristalno Plovila,Kristalno Apple Figurice Ocasion: pisarne, Doma, De coration, Lepo Gif t Izbiri,gospa otroci favorit Odlična