Adeeing 160 cm Ptica Ostriž Igrača Spirala Bombaž Vrvi Žvečilni Bar Papiga Swing Plezanje Stoji Igrače Z Bell Ptica Dobave

Opis:

Vrv je 50 cm v premeru in vrv je 1.68 cm v premeru.Notranji prilagodljivo žic vam omogočajo, da spremenite dolžino in premer tuljave.

Uporabiti ga je mogoče kot igračo, žvečilni palico, stalnega in plezanje igrača, in zvon z lahkoto pritegne pozornost ptica.Primerna za papige, dolgo-repo papige, cocktail stranke in zaljubljenci, da igrajo in vlak.

dropship Da,
Nastavite Vrsto No
Material 100% Bombaž

Opis: 100% čisto nov visoke kakovosti, dvojno sklop bombaž vrvi za navijanje linijo, nestrupen, okolju prijazen in trajen.Spirala vrvi, plezanje in uresničevanje ptic pomoč za razvoj koordinacije in ravnotežja. Vrv je 50 cm v premeru in vrv je 1.68 cm v premeru.Notranji