10Pcs/veliko Za Nokia 1280 Novih Celotno Mobilni Telefon stanovanj, kritje primera + angleško Tipkovnico

Za Nokia 1280 Novih Celotno Mobilni Telefon stanovanj, kritje primera + angleško Tipkovnico Prosimo, izberite ustrezen model, ne bomo odgovorni, če izberete napačno model sami Opis: 1.100% nove blagovne znamke z visoko kakovostjo. 2.Uporablja se za Zamenjavo vaše zdrobljen, krekirani ,označena z Baterijo Nazaj, Vrata, Pokrov 3.Svoj telefon zaščitili pred praskanje ali pada in naredite vaš telefon kot nov Paket vključeni: 10 x Polni Stanovanj Opomba: 1. Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, da nas kontaktirate.Prosim, ne odprete spora bo.Bomo rešitev tudi za vas. 2. Prosimo, da izpolnite pravilno in izpolni podatke za stik, ko oddate naročilo.Ne Spreminja, ko ste plačilo naročila. 3. "Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus", so brez sledenja od takrat, ko paket zapusti Kitajskem.Vendar so prihranili denar, na drugi strani, če želite spremljati je celo, seveda, prosimo, izberite "China Post Registriranih Air Mail" , "www.rotary-lent.si Standardna Dostava" ali "ePacket", Prosimo za Razumevanje, Zaradi~ 4. Ruski prijatelj, vas Prosimo, da izpolnite sprejemnik polno ime v vaš zaradi nove politike ruske Navade, drugače vas verjetno ne boste mogli prejeti paket končno, Hvala!

Design BAR
Blagovna Znamka Vecmnoday