Plazilcev Plemenskih Polje Velika Akril Pregleden Pokrovček Plazilcev Tank Insektov Pajek Tortoise Kuščar Hranjenje Polje Terarij

Bullet Točk: 1、Vidne modela: za 360 stopinj in popolnoma pregledno, jasno in svetlo in enostavno opazovati 2、Široko uporabo: Eleganten videz, ki je primeren za različne plezanje hišni ljubljenčki 3、Priročen design: pokrovček design za enostavno hranjenje in skrb za domače živali. 4、Varno material: Varen in okolju prijazen material, ustvarjanju toplega doma za hišne ljubljenčke 5、Primerna predmetov: Primeren za pajke, škorpijone, rogom žabe, hrošči, majhne okrasne kače, itd.To je pregleden plazilcev plemenskih polje, ki je primerna za hranjenje rogom žaba, kača, pastirjev, Guardian, pajek, kuščar, beetle, itd.reptilia male živali.Če imate kakršnokoli nezadovoljstvo ali dvoma o naših produktih, prosimo, da nas kontaktirate preko kupec novice v prvič, vam bo dal zadovoljive rešitve v 24 urah!Parametri: Material: akril Specifikacije: 30x20x15cm / 11.11x7.87x5.91in Uporablja predmete: rogom žaba, kača, pastirjev, Guardian, pajek, kuščar, beetle, itd.Opomba: Ta izdelek vsebuje le eno pregledno polje, in notranjo opremo in hišnimi dnevne potrebe je treba kupiti sami.

Velikost 30x20x15cm
Materiali Akril
Material Plastični
Številka Modela Plazilcev Plemenskih Polje