BZEL Žensk Pajama Bombaž Sleepwear Plus Velikost Svoboden Pijama Zavoj navzdol Ovratnik Homewear Določa Seksi Nighty Za Dekleta Modni Pižame

"Velikost, merjeno s sebe,včasih ima nekaj napak, vendar vedno v okviru 2 cm."

Azijske velikost je manjša od EU/ZDA/VB velikosti, prosimo, preglejte podrobnosti velikost informacij pred nakupom.Hvala.To je Azijski velikost 1to2 velikosti manjše od Evropi velikosti .Če niste prepričani, se obrnite na nas, preden se odločite, da .Mi vam lahko pomaga izbrati pravilno velikost, če vam povem, da nam svojo težo, višino, informacije itd.

Dostava nasveti

Običajno bo ladja element v 1-5 dni po prejemu plačila.Menijo, carinske, oddaljeni naslov in dostava hitrosti, ki jih lahko uporabite druge načine pošiljanja namesto tistega, ki ga vidite na stran.

Če še niste prejeli pošiljko po 60 dneh po tem, ko smo poslali vaše naročilo, prosimo, obrnite na nas.Mi bo pomagal, da preverite informacije za dostavo in rešiti problem za vas.

Vljudno prosim obvestilo, da je kupec morali biti odgovorni za (na primer) vse davka in davka na dodano vrednost v nobenem primeru.

Sledenje Pošiljke

Kliknite : http://www.17track.net/en in vnesite številko za sledenje(morda morali 3-5 dni posodobitev sledenje podatkov)

Trgovina &Drop Shipping

Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.

Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.

Barva Razlika

Povratne informacije

Če ste zadovoljni z izdelkom,vljudno prosim, da nas pozitivne povratne informacije s kupec kaže.

Če ne boste zadovoljni,vas prosimo, obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije,,, bomo poskušali naši moči, da reši težave

Dobrodošli vaš poskus, da preverite naše kakovosti.Nudimo široko paleto nightgowns, spalne srajce, pajama določa,kopalni plašč in poročne obleke.Mi smo vedno veseli, da vam zagotavlja najboljšo izkušnjo nakupa in razvoj win-win, dolgotrajnih in prijateljskih odnosov sodelovanja z vami.Hvala !

Trgovina &Drop Shipping

Barva Razlika

Povratne informacije

Spolnost No