Dobrodošli na moje trgovine

1.Moj kakovost izdelkov je najboljši najnižja cena.Drugi so bili posnemajo mene. 2.Sem iskren trgovina, če ne morete prejemati parcelo v 60 dneh pls stik z mano, prvega bom podaljša dobavni čas za vas.Pls ne odprete spora brez dostopa me! 3.Debelo sprejeti.Če kupite za preprodaja sem lahko vam najboljše cene in zagotoviti visi-oznako, da vas 4.Ruski prijatelj morate zapustiti svoje polno ime in naslov, v da bi se izognili, da ne želite prejeti paket. 5.Prosimo, upoštevajte, da se moja sporočila ostanite v stiku

Gospe Športna Jopica Kontrast Barve Šivanje Toplo Runo Vrhovi Jeseni, Pozimi Ulica Dame Zadrgo River Pulover Ženske Oblačila Model show

Izdelkov pravi strel

Prikaži Podrobnosti

1.Storitev

(1) Vsi naši elementi so, kot je navedeno v svoje opise. (2) predmete, ki so 100% novih nudimo najboljši izdelek po najugodnejši ceni. (3) Če je predmet, ki ste jo prejeli, je v okvari se nemudoma obrnite na nas.

2.Pošiljko

(1) Bomo poslali postavke v roku 2-5 delovnih dni, ko plačilo ni končan.Če potrebujete kakršne koli ugodne ali hitro ladijskega prometa, prosimo, obrnite na nas, mi vam lahko dajo najboljšo ceno. (2) Običajno smo poslani, ki jih na Kitajskem Post Registriranih Air Mail, da bodo prišli o 25-60 dni, kdaj lahko potrebovali več časa.Deivery odvisno od cilja in drugih dejavnikov, ki lahko traja tudi do 50 dni.Če ne boste prejeli izdelek po 45 dni, nas Prosimo kontaktirajte bomo preučili in rešiti dostave problem. (3) tudi mi lahko ladja z DHL, Fedex, UBI Aramex Ems e-Ems E-pošta se lahko obrnete na nas vam lahko ponudimo najboljšo ceno.Če želite razpravljati več podrobnosti, prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate.

3.Povratne informacije

(1) vljudno Prosim pustite nas pozitivne povratne informacije (5 zvezdic), če ste zadovoljni z našimi artikli.In jih lahko delite s prijatelji na VK Facebook, Twitter...Hvala (2) Prosimo, da nas kontaktirate pred odhodom koli negativne povratne informacije, ali odprite spora o www.rotary-lent.si. (3) vas Prosimo, da nas priložnost, da odpravite vse težave. (Komunicirati, je najboljši način, da odpravite vse težave )

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.

Na debelo, vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parecl?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Spor?Kot odgovoren in zaupanja vreden prodajalec na Aliepress.com vsekakor bo rešila težav, za vas.Prosim, ne worryabout to.Če imate težave izdelka plesae obrnite na nas firslty pred uporabo kakršnega koli spora.Vsako vprašanje lahko solvedthrought našo komunikacijo.Nič ne more biti sloved če ni communicaiton.

Najlepša hvala za vašo podporo! Uživajte tukaj!

Številka Modela Pulover 068
Slog Priložnostne
Rokav Dolžina(cm) Polno
Ovratnik Zavoj navzdol Ovratnik