Halloween Party Poln Obraz Masko Starec Iz Lateksa Masko Plešast Nagubana Grozo Pustne Maske Pokrivala Kostum Maškarada Stranka Rekviziti

Značilnosti:

2、Premium Obrti: Je pokrivala za starejše je veren.Nosil bo, da si drugačen.

3、Dihanje in Praktične: pokrivala funkcije praktično oči luknjo, in lahko prereže malo povečati luknjo na nos.Tam je dovolj prostora, da diha svobodno.

4、Široko Prijave: pokrivala je primerna za različne festivale, zelo primeren za Halloween, velika Noč, Božič, pust, dogodki, šolski nastopi, igranje vlog itd.

5、Majhen Nasvet: pokrivala lahko ima nekaj vonj, prosimo, da odprete paket in ga postavite v zračen kraj za 24 ur pred uporabo.

Specifikacije:

Ime: Starec Pokrivala

Material: lateks

Pakiranje: OPP vrečko

Velikost(o): brezplačno velikost, ki je primerna za odrasle velikosti

Seznam Vsebine:

Pokrivala*1

Načini plačila:

Lahko bi plačilo preko katerekoli metode, navedeno zgoraj, in pls poravna v 3 dneh, ko je vaše naročilo.

Vaše plačilo bo preverila www.rotary-lent.si v 24h in bomo obdelali vaše naročilo, ko da je končal.

Če vaše naročilo zaprt zaradi varnostnih razlogov morate predložiti zahtevek za www.rotary-lent.si.Nadomestila, ki jih povzročajo preklicu naročila, vračilo sporazuma ali mediacijo, se obdelajo takoj in običajno traja približno 7-10 delovnih dni, da dosežejo svoj račun.

Dostava in package: Vsi predmeti, ki bodo preverjene in dobro pakirano, preden odpremo.Naročila bodo odpremljena v roku 2-5 delovnih dni po plačilu je končal.

Teža pošiljke prek navadni pošti je omejena na 2 kg.Mi bomo poslali ločeno, če je teža je nad 2 kg.

Običajno to traja približno 15 - 60 dni in morda še malo dlje, da nekateri oddaljeni področju.

Izbirate lahko hitro, način dostave, če želite, da bi dobili parcelo prej, in za to boste morali plačati, ladijski promet pristojbina.

Pon. pošiljanje in vračilo:

Bomo poslati ali nadomestila, če paket gets izgubljen, poškodovan v tranzitu ali prejeli napačen element.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate in vam bomo z veseljem pomagali.

Povratne informacije: Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, pustite nas pozitivne povratne informacije, mi bo zelo cenjeno.

Če je kaj narobe, se najprej obrnite na nas, preden pustite povratne informacije, in bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga, dokler je vse v redu.

Starostna Skupina Odrasli
Tip 2 Moški Preobleki
Mask Material Lateks
Značilnosti 5 realno + Smešno