Ženske Spomladi Dolgo Luč Dolg Rokav Izloča Bluzo Majica Mozaik Razrezana Blusas Feminina Priložnostne Vrhovi Bluze, Srajce NS385

VELIKOST GRAFIKONA (1 inch=2.54 cm)

Lahko vam padec ladijskega prometa?mi lahko pošljete blaga, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en(Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.Ni nobenih carinskih dajatev?Vse cene ni vključen kupec lokalni meri davek, prodajalec ne bo nobenih stroškov, če pregledajo uradno vaša lokalna pisarna po meri.Kako povratne informacije?

Barva lahko svetlejše ali temnejše zaradi različnih PC zaslon.Ni problem kakovosti.

Vse package bomo dvakrat preverite, pred dobavo.Če kateri koli drugi problemom kakovosti ali narobe paket, ect, prosim stik z nami v roku 7 dni po parceli deliveried uspešno.Nad veljaven čas, imamo pravice, da zavrne vse spore in odškodnine.

Hvala za vaše razumevanje!

Blagovna Znamka YIDILAMA
Material Poliester
Slog Priložnostne
Številka Modela NS385