Underground Metal Detektor LCD-Zaslon Zaklad Finder Ročni Prenosni Enostaven Za Namestitev Visoke Občutljivosti Detektor Kovin

S svojim detektor kovin, lahko lov za kovance, relikvije, jewe - lry in zlato skoraj kjerkoli, vključno s travo, plaže, hribe in tako naprej.Detektor je vsestranski in enostaven za uporabo, ga lahko tudi delite ta izdelek s prijatelji ali familys.Pridite in poskusite, da ne bo pustil na cedilu.

Značilnosti:

S 3 * 1.75 palčni transflective LCD zaslon, ki lahko omogočajo branje podatkov bolj jasno, vam boljše uporabo izkušnje.

Z digitalno VFLEX tehnologije, je ta izdelek kot multi-frequency detektor.

Detektor je popolnoma združljiv z nizko, srednje in visoko frekvenco.

Ta izdelek so samodejno ali ročno tleh bilance funkcijo sledenja funkcijo in tekoče sledenje tleh bilance offset prilagoditev funkcije.Ko te funkcije se uporabljajo za odkrivanje v mokrišč in peščenih prehod področjih in vroče rock površine, nekoliko prilagoditev bilance vrednost, ki pozitivno ali negativno vrednost, lahko prikazujejo uspešnost prednost odkrivanje.

Ta izdelek ima štiri prednastavitev kovinski načini zaznavanja, plus vse-kovinski odkrivanje načina, ki se lahko meri.

Nastavljiv železa ščit je zasnovan posebej za raziskovanje način.S to funkcijo lahko zazna cilji, ki se nahajajo v bližini železne kovine.

Prag ton, ki se uporablja za razlago odkrivanje cilj je identiteta bolj natančno.

Dvojno natančnost točka način: samodejno dogovoru.S pomočjo izdelka, ki je nov dogovor funkcijo, da lahko uporabniki pridobijo dragocene informacije, na primer različnih trendov in grafični kazalniki za odkrivanje cilja, vključno z obliko in velikost.

Cilj identitete stabilnost funkcijo; Ko odkrivanje v zelo smeti območja, lahko učinkovito odkrivanje smeti obremenjena območja in pridobiti natančno in zanesljivo zaznavanje signalov.

Zaslon je opremljen z ozadja, tudi v temnem okolju, lahko jasno vidite informacije na zaslonu, ki lahko prihrani moči in podaljša življenjsko dobo baterije.

Specifikacije:

Material: ABS

Tehnologije: VFLEX

Frekvenca: 18.75 kHz

Tuljava (standard) 15 cm

Audio izhod: notranji zvočnik, 6,35 mm (1/4 inch) vtičnica za slušalke

Diskriminacija: štiri tovarne diskriminacije vzorce, ki lahko posamezniku,

Vsi Kovinski & Železno Masko. 28 segment obsega diskriminacije

Avdio ton: 1, 2, 3, 4 in Več (28)

Tla ravnovesje: manual 1 do 90, automatic, plaža, spremljanje in sledenje odmik

Izslediti: samodejno, velikosti

Prilagodite občutljivost: nastavljiv (od 1 do 30)

Tune, noise cancel: 5 kanalov (-2, -1, 0, 1, 2), ročno in samodejno

Praga: nastavljiva (-5 do 25)

Ciljni obseg nastavite: nastavljiv (od 0 do 30)

Baterija: 4 * AA Alkalne, Ogljika, Litijevih ali NiMH, NiCad baterije (niso vključene)

Nizko stanje baterije opozorilo: zvočno, vizualno opozorilo

Dolžina: 1220mm~1420mm (48inch~56inch)

Paket velikost: 660 * 400 * 160 mm / 26.0 * 15.7 * 6.3 v

Package teža: 1300g / 2.9 lb

Seznam vsebine:

1 * Detektor Kovin Glavna Enota

1 * Armrest

1 * Sonda Palico

1 * Nastavljiva Palica

1 * S Komolec

1 * Iskanje Tuljava

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

Vrsta Napajanja Na Baterijski Pogon
DIY Dobave ELEKTRIČNI
Z LCD Zaslonu, Ali Ne Da,
Številka Modela kovinski Finder