Seksi Ženski Trening Atletske Hlače,Anti Izpostavljenosti Joga Hlače Teče Activewear za ženske Fitnes Športna oblačila za Ženske Telovadnici

S Pasu 60-78 cm, Boki 86 cm,primerni višino 155-162 cm

M Pasu 64-82 cm, Boki 94 cm ,primerni višini 160-168cm

L Pasu 68-86 cm, Boki 98cm, fit višina 165-173cm;

>

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila?Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani uporabljate sledenje number:www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete).Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.Naročilo in dostava 1.Naročila, da celotno plačilo v roku 48 ur ali manj, bodo prejeli prednost v našem obdelave oddelek. 2. Prosimo, da konča svoje plačilo v roku 7 dni po dajanju vaše naročilo, ali da bo prekinil sistem samodejno. 3. Kot običajno, bomo brezplačna dostava blaga, ki ste ga kitajska post air mail, prosim stik z nami prvič, če želite, da ladja po DHL, UPS, EMS, Fedex ali druge ladjarske družbe.Politika vračanja, Če se element, ki je poškodovan, ga lahko vrnete za nadomestilo ali izmenjavo v roku 7 dni po prejemu.Kupec bi moral biti odgovoren za stroške prevozov na vrnjene artikle.Bomo zamenjali za dobra na razpoložljivost blaga ali vračilo kupnine.

Spol ŽENSKE
Priložnosti Vaja Hip Fitnes Joga
Vrsta Tkanine Broadcloth
tkanine sestava Najlon / Spandex