Čas dostave & Dostava

Čas dostave je odvisna od destinacije ( Brazilija in Rusija bo stalo več dni) in druge dejavnike, lahko traja več dni.

1. Ogledate si lahko svoje fotografije, da vaše stranke, ki so prosto iz moje izdelek povezavo.

2. Pisanje podrobnosti v beležko, ko oddate naročilo.

3. Pošljite mi vaše stranke, naslov za dostavo, ko ne bi (lahko tudi napišete svoje stranke naslov za dostavo neposredno)

4. Če potrebujete druge načine prevoza ali veliko količino, prosimo, kontaktirajte me.

Povratne informacije

Zadovoljstvo strank je za nas zelo pomemben.Če ste zadovoljni s predmeti, ki ste jih naročili, prosim, pustite povratne informacije.

Če niste zadovoljni s predmeti, ki ste jih naročili, prosimo, obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije.

Bomo lahko s skupnimi močmi rešiti svoj spor.

Politika Vračanja

Mi vam bo dala nadomestila, če obstajajo kakršne koli poškodovan v tranzitu, in prosim dajte slike in stik z nami.

Mi vam bo dala dober odgovor.

Material Poliamid
Postavka Vrsta Hlačke
Številka Modela AFQK-WP82
Hlačke Tip G-String