DIY Okvir Za 5D Diamant, Barvanje z številkami Diamond Vezenje Pribor Okvir Navzkrižno Šiv Kompleti za Stensko Dekoracijo Doma

Nakup Obvestila: 1.Ta izdelek vključuje samo 1 set okvir in opreme , ne vključujejo platno slikarstvo 2.To ne vključuje pleksi steklo in backplane 3.To je DIY izdelka, je treba sestaviti sami. 4.O velikosti okvirja : Na primer, slika velikosti 40x50cm ,zunanji merjenje dolžine je 44.5 cm x 54.5 cm in notranje merjenje velikosti 40x50cm

Vedno smo poslali izdelke v roku 3 dni po plačilu. 1, Če dostave kapljice, prosimo, obrnite na nas, bomo lahko pripravili več inventarja, pošlji hitro za vas (1-2 dni). 2, če želite, da se izdelek kmalu, prosim, pustite nam sporočilo.Hvala vam, Če imate kakršne koli težave, se obrnite na nas kmalu.Smo lahko sodelovali z vsakim od naših prijateljev.Nudimo brezplačno dostavo po Kitajskem post air mail in ePacket.Če želite določiti način dostave, morate plačati stroške pomorskega prometa.Spodaj je ocenjena hitrost dostave za svojo izbiro.Post Air Mail: 10-60 dni za Sledenje Spletni strani: Lokalni Pošti Spletni strani EPacket: 7-25 dni za sledenje spletni strani: lokalni pošti spletni strani EMS express: 5-20 dni za sledenje spletni strani: Lokalni pošti spletni strani DHL express: 4 do 8 dni sledenje spletni strani: dhls.Com FedEx express: 4 do 8 dni sledenje spletni strani: fedex.com * Nad hitrost dostave samo za referenco, visoke sezone, slabo vreme lahko povzroči zamudo. * Poštna air mail v Vzhodno Evropskih državah, Južno Ameriških držav, lahko traja dlje, Več kot 60 dni, * Express ponavadi je davek na carinsko problem, v tem primeru prosimo, sodelovanje s carinsko plačati davek.Hvala vam za izbiro naši trgovini.Vedno smo se potrudili, da zagotavlja visoko kakovost izdelkov in storitev.Vedno smo skrbno preverite, preden odpremo izdelkov, vendar izdelke lahko dobite poškodbe pri dostavi.Če boste našli vse kakovosti težave, nas kontaktirajte v roku 7 dni po prejemu blaga.Kaj je problem rešila z vami.Za katerega koli razloga, če si le želite, da se vrnete izdelkov, nas kontaktirajte v roku 7 dni od prejema.Prosimo, da izdelke v prvotno stanje in plačati stroškov prevoza sami, bomo povračilo vam v celoti po prejemu vrnjenega izdelka.Če vam je všeč naših izdelkih, vas prosimo, da nas s 5 zvezdic.Če iz kakršnega koli razloga ne boste zadovoljni, Prosim, ne pusti negativne povratne informacije, neposredno, samo stik z nami, bomo poskušali naši moči, da boste zadovoljni.

Use1 Foto Okvir;Tiskanja Okvir;Barvanje Okvirja
Oblika Pravokotnik