Avtopralnica Spray Pištolo Nastavljiv Medenina Brizgalke za Vrt Namakanje Cleanning Vrtno Cev Sprinkler Sistem 1 Pc

Opis: Ime Izdelka:Medenina vodo pištolo Material:Kovina Funkcija:Spremenljivi Pretok Nadzor Dimenzije:O 9.9*2.1*2.1 cm Barva: Medenina tlak Vode: Približno 10 kg Spray razdalja: Približno 10m Konektor:16 mm Hitri priključek Ime: Medenina vodo pištolo šobe Uporabite obrazec: mehki ročaj tip: Blaster brizgo Funkcija:Spremenljivi Tok Kontrole,Spremenljivi Spray Vzorci,Soft Grip Package: 1 PC (le šobi) Področje uporabe: čiščenje vozila, doma, čiščenje, zalivanje, umivanje oken Izdelke z uporabo novih visoko kakovostne plastike, stabilna kakovost, dolgo življenje.

Opomba

Je ročno merjenje je lahko 1-2 mm napako.

Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Hvala!

Dostava ◆ Smo običajno ladja vaše naročilo v roku 48 ur po tem, ko prejmemo vaše plačilo.

◆ Čas dostave je odvisen od cilja in drugih dejavnikov, to ponavadi traja 10-30 dni po navadni pošti(www.rotary-lent.si Standardne Dostave,epacket,kitajska post air mail itd.).

◆ Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: http://www.17track.net/zh-cn

◆ Če vaš nakup zaščito čas teče ven, vendar še vedno ni prejela element, prosimo, obrnite na nas in pomagali vam bomo, da se razširi Zaščitna času naročila.

1. Če ste zadovoljni z našimi predmetov in naših storitev, vas prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas positiver povratne informacije s 5 zvezdic. 2. Če imate kakršne koli težave,prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, da se rešitev.Moramo poskušali naše najboljše, da bi vam pomagala.

Priključek 16 mm Hitri priključek
Uporabite za Avtopralnica, Vrtovi, Rastlinjaki, Namakanje Trate