2020 XIAOMI MIJIA XINXIANG 3.0 L Razpršilnik Vode Prenosni bojler Takojšnje ogrevanje vode, črpalka za varnost material 4 načini otroška ključavnica

XinXiang takojšnje ogrevanje vode razpršilnik Glavne Značilnosti

* 3 sekunde takojšnje ogrevanje

* Štirje načini, temperatura vode,Sobna temperatura 45 ° C, 75 ° C, vrelišče vode.

* Izbirate lahko med količino vode, ki jo želite, lahko pijejo toliko, kot želite

* 3.0 L visoke zmogljivosti rezervoar za vodo, količina vode je jasno vidna

* Premišljen vzdušje svetlobe, bolj priročno, da bi vodni ponoči

* Varnost otroška ključavnica za varnejšo uporabo

* Majhna velikost, lahko dajo povsod

* Varnost materiala

Podrobne parametre

XinXiang Takojšnje ogrevanje vode razpršilnik

Instant ogrevanje in neposredno vodi izhod na štiri načine, temperatura vode, 3L vode, cisterne, vzdušje svetlobe

Majhne velikosti, namestitvijo ni potrebno, vroča voda lahko teče v 3 sekundah, neodvisni otroška ključavnica

3 sekunde takojšnje ogrevanje

Notranjost razpršilnik vode uporablja edinstveno notranje in zunanje dvojna tehnologija ogrevanja,

ki lahko odvajanje tople vode v 3 sekunde, da bi preprečili ponavljajoče ogrevanje od vplivajo na kakovost vode.

Pijemo zdravo vodo.

Pijte zdravo vodo

Popijte skodelico tople vode zjutraj na rehidrirajo hitro brez naveličal.Tookfun

V štirih načinih temperature vode

Sobna temperatura 45 ° C, 75 ° C, vrelišče vode.

V štirih načinih temperature vode.Neodvisni tipko control.

En-klik pridobivanje vode, ki je priročen in hiter, da izpolnjujejo različne potrebe.

Popijte kozarec tople vode vsako jutro

Nadurno delo, bi skodelico kave, osvežujoč

Popoldanski čaj, lahko naredite si skodelico čaja.Tookfun

Izbirate lahko med količino vode, ki jo želite, lahko pijejo toliko, kot želite

V razpršilnik vode, lahko izberete količino vode, približno 250 ml za majhne skodelice in približno 500 ml za velike skodelice.

V vodo, odvajanje proces, lahko pritisnite katerokoli temperature gumb za ustavitev vode izpraznite kadarkoli

glede na vaše osebne potrebe.

Premišljen vzdušje svetlobe, bolj priročno, da bi vodni ponoči

Tam je ozračje svetlobe znotraj razpršilnik je voda vtičnico.Ko odklenjena,

majhna lučka bo počasi sveti za osvetlitev pokal.

3.0 L visoke zmogljivosti rezervoar za vodo, količina vode je jasno vidna

Telo je majhna, vendar ima 3.0 L visoke zmogljivosti rezervoar vode, ki ustreza dnevnim pitjem potrebe in zmanjšuje pogostost dodajanja vode.Površina je rezervoar za vodo je obdelan z pregledna mat, in količina vode je jasno vidna.

Varnost otroška ključavnica za varnejšo uporabo

Voda razpršilnik ima svojo otrok gumb za zaklepanje.Lahko neposredno pritisnite otroka zaklenite gumb za vstop v zaklenjenem stanju,

ali lahko avtomatično uvrstijo v zaklenjenem stanju, ko čaka za 30 sekund, brez skrbi za otroka, se poškoduje.

Majhne velikosti, lahko dajo povsod

Voda razpršilnik je enake velikosti kot en list A4 papirja, prihranek prostora.Lahko dajo povsod.

Varnost materiala

XinXiang Takojšnje ogrevanje vode pipa, iz vodohrana v vtičnico, cevi so narejene iz hrane, kontaktni materiali, varno in zanesljivo.

podrobno načrtovanje

Rezervoar za vodo kritje pečat design: učinkovito preprečevanje prah od vstopa.

Pomanjkanje vodnih virov opomnik: stop ogrevanje, voda, ko je primanjkuje.varnejši.

Enostavno čiščenje: rezervoar za vodo se lahko odstrani za lažje čiščenje

Čas dostave Info (iz Kitajske)

Cilj

15 – 25 dni

Daleč Na Vzhodnem,Severnem Kavkazu

25 – 45 dni

Mi bomo poslali pravilno Priključite Adapter, ki je primeren za države v naslov za dostavo:

EU Plug Adapter (2 Pin Pin Krog)

Najbolj Evropi Državah,Večini Afriških Držav,Najbolj Bližnjem Vzhodu Države,Južna Koreja,Čile,Paragvaj,itd.

NAS Plug Adapter (2 Pin Ravno Pin)

Združene države amerike,Kanada,Najbolj Severni in Južni ameriki,Japonska,Filipini,Tajska,itd.

Avstralija/Nova Zelandija (2 Pin Plug Adapter)

Avstralija,Nova Zelandija,Argentina

UK Plug Adapter (3 Pin Ravno Pin)

Anglija,Irska,Škotska,hong kong,Pakistan,Singapur,Malezija,Vietnam itd.

Garancija & Politiko Vračanja

Zagotavljamo vam, da so vsi izdelki so popolnoma izvirni in nove blagovne znamke,

In zagotavljajo tri letno garancijo za izdelke, V prihodnje zagotavljal nadomestne dele.

Zagotavljamo vam zadovoljstvo za pošten in razumen kupca.

Če na vaše vprašanje ni potrjena, se bomo lahko poslali vam brezplačno nadomestne dele.

ampak za vse telesne poškodbe ali škodo, ki je posledica kupec zlorabe, Kupci morajo plačati del denarja.

Povratne informacije

Spoštovani kupci, zahvaljujemo se vam za poslovanje, če ste zadovoljni z našimi storitvami,

prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije in stopnja podrobnosti posla (Podrobne Ocene prodajalcev), z "ODLIČNO 5 ZVEZD".

Vaše priznanje bo nas več prepričani, da razvijejo poslovne in boljšim.

Naš cilj je, da poskrbite, da ste srečni kupec, in prijetno nakupovanje pri nas.

stik z nami

Če naletite na kakršne koli težave, zdrobljen, težave s kakovostjo, prosim, ne skrbi, in ne pusti slabe povratne informacije.

Prosimo, da nam pošljete e-pošto prvič, vam bomo odgovorili v najkrajšem možnem času, prosimo, dovolite nam, da se odzove v roku 12 ur.

Razumemo vaše razpoloženje, in bo vam z najboljšo rešitev za vaš problem,

prosimo, da nam priložnost, da reši problem,

Številka Modela MIJIA XinXiang Takojšnje ogrevanje vode razpršilnik S2301
Napajalni Kabel 1M