Bullet Točk:

1,Koristi Golf: Za otroke, igranje golfa, je več kot le preprosta igra.Zagotavlja izobraževanje, šport, veščine in razvoj dejavnosti.Golf uresničevanje stegna, hrbta in okončin se otrok spodbujanje zdravega razvoja celotnega telesa.Otroška igrača golf set pomaga pri razvoju otrok sodba, domišljijo in roko oči usklajevanja in potrpežljivost.

2,Varnejša Izbira: Golf klube, narejen iz kovine lahko težka in nevarna za otroke.Naše igrače golf set je izdelan iz kakovostne plastike in je lahek, ki je varen za otroke.To je varnost otrok igrača, ki bo zagotovila vaš otrok, da se pripravite za pravi klub golf komplet vnaprej.Ko gre za igrače za otroke, bomo vedno varnost kot prioriteta.

3,Starš - Otrok je Dejavnosti: Golf je dober starš-otrok, dejavnost.Lahko starši učijo svoje otroke, da igrajo golf, medtem ko razvija svoje sposobnosti za golf.To je dober uvod za razvijanje socialnih spretnosti, lepo vedenje, ki je ugodno za razvoj naslednje generacije kvalificirane igralce golfa.

4,Čudovito Darilo: Naši Otroci Golf Set je oblikovan za otroke starosti 2-5. Otroci Golf Club Nastavite je super darilo za rojstni dan, Božič in Novo Leto.Dekleta in fantje se radi naučili igrati golf.V set je odličen način za starše, da preživijo čas s svojimi otroki in je varen za notranjo in zunanjo uporabo.

5,Dober Nabor: nabor vključuje 1 Golf Voziček, 3 Golf Klube, 2 Prakse Luknje, 2 Golf Tees in 3 Kroglice.Naši otroci golf set imajo veliko dodatkov, da bodo otroci bolj zabavno.Skupaj tri žogice, da vam preprečuje, da bi morali ustaviti igro, da si kroglice iz.

Opis:

Ime izdelka: Otroški Golf Komplet

Kategorija Izdelka: Igrača Za Golf

Velikost: približno 39*9.5 cm/15.35*3.74 v (neto vrečko)

Barve: rdeča, modra

Teža: približno 218g

Material: ABS okoljske plastike

Značilnosti:

Starš-otrok interakcije; sposobnost opazovanja; roko oči usklajevanja; celotno telo vadbe

Seznam:

1 * Voziček

3 * Žogo