Postavka Opis

Obloge Material: Poliester

Barva: Multi-Color

Velikost : Dolžina:10.5 cm, Širina:3,5 cm Višina:7 cm

Funkcija: Moda svetla design s Sponko design, ljubek mali Kovanec Torbici.

Najboljše za ženske, da jo uporabljajo za zbiranje kovancev/ključi/uhani/obroči ali druge majhne Pribor.

Prav tako kot nalašč za dekleta za zbiranje denarja žep

Package: 1PC Mini Kovanec Torbico( ne More Fit Banka Kartico )

Toplo Nasveti:

1.Prosimo, počakajte malo barva razlika zaradi različnih fotoaparat ali svetlo okolje.

2.Ker naše torbe vse so nove iz tovarne,tako da morda so malo smally,vendar ne skrbite, prosimo, da jo odprete v zrak,potem pa bo dobro!hvala!

3.Obloge barve, morda drugačno, saj tovarne bivši uporabite različne barve, za obloge.hvala za vašo potrpežljivost.

4.Prosimo, dovolite 1-2 cm (0.4-0.8") razlike zaradi ročnega merjenja,hvala!

BELLO TUTTI NOVO STILSKO VISOKO KAKOVOSTNEGA USNJA SKLOPKA KOVANEC TORBICI ZA WOMENS

Pogosta VPRAŠANJA

Q: Če bi ga, ko se ladja moja naročila?

A: Moj prijatelj, bomo poslali vaše naročila, v roku 3-7 delovnih dni .

Q: ali obstaja Številko za sledenje za moj predmet?

A: Da, smo ladjo, da vsak s svojo Številko za Sledenje, in si lahko ogledate status pošiljke na ustrezni spletni strani .

Q:Smo Factory Outlet,rad bi, da nakup več kosov vaš element, kaj je veleprodajno ceno?

A: Zdravo,hvala za vaše vprašanje, če bi želeli, da kupujejo velike količine, prosimo, pošljite e-pošto na nas, vam bomo najboljšo ceno, hvala!

Q: Če bi več nalog, lahko mi dajo popuste?Kako to storiti?

A: Ja, moj prijatelj.Če imate več nalogov,vam lahko naročilo prvič, dovolite mi, da vem, in potem vam bom popust, in spremembe cen za vašega naročila.

V: Kaj naj storim, če se izdelki, na napačno barvo,velikost ali uničila ali karkoli narobe?

A: Prosim, obrnite na našo customer service takoj.

Q: Zakaj druge stranke, ki imajo dar, s paket,nisem?

O: Ker ko je izdelek na promociji :KUPI ENEGA, drugega DOBITE,ste vzeli bi potem bomo poslali darilce, da si kot slika.Če izdelek ni v promocijo,boste prejeli paket brez darilo.

Element Širina 3.5cm
Postavka Višina 7cm
Pravega Usnja Tip Ovčje kože
Spol ŽENSKE
Element Teža 38g
Postavka Dolžina 10.5cm
Vzorec Tipa Mozaik
Postavka Vrsta Kovanec Torbice
Številka Modela 01Button
Sestava Materiala Ovčje Usnje
Blagovna Znamka BELLO TUTTI
Glavni Material Pravega Usnja
Oblika Kvadratni
Zapiranje Tip Hasp
Funkcija zbiranje kovancev/ključi/uhani/obroči ali druge majhne Pribor.
Slog Priložnostne

Postavka Opis Ime izdelka: BELLO TUTTI Ženske Pravega Usnja Kovanec Torbici Mozaik Mini Torbica Kovinski Farme Ženski Dekleta Spremembe Torbici Majhen Kovanec Vrečko Glavni Material: 100% Prave Ovčje Usnje Obloge Material: Poliester Barva: Multi-Color Velikost