3 Barve 40 cm LED Nočna Lučka s PIR Senzor Gibanja USB Polnilne Wc, Garderobo, Spalnico Omaro, Kuhinja Pod Kabinet Svetlobe

Mini USB Knjiga Svetlobe

Blagovna znamka:Grn-utripajoča Postavka vrsta: Kabinet Svetilka Velikost:400*40*9.5 mm Indukcijske metode: senzor Gibanja Indukcijske razdalja: 3-5 metrov Zakasnitev: 20 sekund raven Zaščite: IP42 Litijeve baterije:500-krat Brezplačno - Discharg Uporabo obseg: Garderobe, kabinet, hodnik, temen prostor, čevelj omare, itd.Indikator polnjenja status: med polnjenjem lučka sveti rdeče, popolnoma napolni, lučka obarva modro.

-- Super svetla

-- Človeško Telo Indukcijske

-- Okolju prijazen material

-- 3 Stopnje Svetlosti, nastavljiva

-- 3 Svetleče Barve 1 * Kabinet svetilka 1 * 3 M dvostranski lepilni trak, 1 * USB kabel 1 * Navodila Opombe: 1-2 cm, napaka, lahko obstajajo zaradi ročnega meritve, vljudno prosim razumeti.Barve odstopanja se lahko razlikuje zaradi različnih nastavitve zaslona.Ponujamo vam najboljše izdelke in storitve.Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, sporočite nam, in bomo rešili problem ASAP.Najlepša hvala.

Plačilo:

Če izpolnjujete vse težave pri sprejemanju plačilom, prosimo, kontaktirajte www.rotary-lent.si v Servisni Center za Stranke prosimo za pomoč: https://helppage.www.rotary-lent.si/buyercenter/index.htm

Pošiljke:

1.Bomo poslali naročila asap v roku 2-5 dni(razen vikendi in nacionalni prazniki) ko je vaše plačilo, je končan. (Mi bo pustil sporočilo, če zamudo, nastalo zaradi počitnice dogodkov.)

2.Prosimo, vpišite vaš celoten naslov za dostavo s pravilno telefonsko številko in poštno številko, še posebej Rusija in Belorusija kupec, prosimo, potrdite vaše polno ime.

3.Prosimo, upoštevajte, da ne bomo odgovorni za carine.Tam lahko carinskih dajatev zaradi nekaterih državah, carinske politike.Ko se je to zgodilo, prosim carinjenje sami.

Debelo/Padec Ladijskega Prometa Vrstnem Redu:

1. Za Padec Ladijskega prometa naročilo, prosimo pripombo"dropshipping, da" bomo, da ima prednost.

2. Za Veleprodajno/Padec Dostava za naročila, če imate kakršnekoli ideje o ceni ali paket,kontaktirajte nas vnaprej,vam bomo najboljšo storitev za izpolnitev vaše zahteve..

Poprodajne Storitve:

Smo zanesljiv prodajalec in mi imamo po-prodajnih storitev za vse naše navade.Če obstaja kakršno koli vprašanje o da,prosimo, obrnite na nas vnaprej ,mi bo vedno tukaj, dokler ne boste dobili vesel odgovora.

Povratne informacije:

1. Prosimo, preverite paket in postavka skrbno, da poskrbite, da ni nobenega problema.

2. Če imate kakršne koli težave ali niste popolnoma zadovoljni z nakupom prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate prvi pred odhodom negativne povratne informacije.Bomo lahko odpravili težavo, da prepričajo.

3. Če ne težavo, prosim, pustite nas 5 star pozitivne povratne informacije.

Zakasnitev 18 sekund
Blagovna Znamka MERRYLE
Funkcija 1 3 barve, Hladno Bela/Naravno Bela/Topla Bela
LED število 126pcs