12pcs/veliko Bleščic Sintetična PU Usnje Lase Lok Z/Brez Posnetek Dekle Glavo Pasu Ostra Pribor H0279

Pogosta VPRAŠANJA:

Q: ali Lahko izbiram barve?

Q: Koliko naj kupim, da bi dobili brez Izrecnega dostava?

O: odvisno. 100 evrov je v redu, če ste iz Severne Amerike, vzhodne Evrope, Jugovzhodne Azije.Oddaljenih držav, prosimo, da nas, preden se odločite za plačilo!

Opomba : Tam imajo malo razlikuje vsakega kosa zaradi ročno, c olors se lahko nekoliko razlikuje zaradi monito r, se obrnite na nas, če obstaja kakršen koli težave,hvala vam !izbirate lahko barve , če ne , bomo poslali premešamo .Prosimo, izberite barv, od tukaj in nam povejte, barve' ŠTEVILKE in KOLIČINA :

Plačilo

1.smo ponavadi accpet plačilo preko

2.Prosimo, poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo pravilen, preden se odločite za plačilo

3.Vaš denar je varno v www.rotary-lent.si račun,vas prosimo, da potrdilo o www.rotary-lent.si in sprostitev denar, potem, ko je blago prejeto

Dostava

1.Smo dostava za vse naše predmetov po vsem svetu v roku 48 ur po EMS/ DHL/ UPS/ TNT/ FEDEX/ ARAMEX /USPS ali Kitajska post/ Hongkong Post/ NL post

Dostava način Delivey Krat

Hongkong post,chiina post 15-40 delovnih dni

EMS / USPS 5-12 delovnih dni

DHL / UPS / FEDEX, 3-7 delovnih dni

2.Včasih to lahko traja do 30 delovnih dni dute strogo po meri Pregled.

Vrnitev

1.Za kateregakoli razloga ne boste zadovoljni z postavk,smo accpet vrne in izmenjave v roku 7 dni po tem, ko ste prejeli vaše točke in jih bo opravljal vrniti ceno ladijskega prometa,bomo obdelali vrnete zahtevo v roku 2-5 dni po tem, ko smo prejeli vrnjenega artikla.

2.Če je predmet, ki je v okvari,prosimo, povejte nam takoj, da bi za zamenjavo ali popravilo.Če zamenjava ni na voljo,potem vračilo bodo izdani z originalno način plačila.

Povratne informacije

1.Če ste zadovoljni z elementi in naših storitev,vas prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije s 5 Zvezdicami, ki je za Element, kot je opisano in Communicationand dostava hitrost.

2.Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, da bi dobili boljšo rešitev, preden se odpravite nevtralne ali negativne povratne informacije,vam ponujamo najboljše serive.

Stik z nami

1.Kontaktirate nas lahko tako, da pustite nam sporočilo na www.rotary-lent.si ali nam pišite.

2.Smo lahko odzove E-pošti v roku 24 Ur.

Postavka Vrsta Pokrivala
Spol Dekleta
Lok Velikost 7*3 CM
Ime Oddelka Otroci