Funkcije Izdelka:

Rezanje zelenjavo z voh uporabo te valoviti robovi nož je bolj zanimivo,dodaja, malo zabave drugače navadne solate, paro veggies in več.

So valoviti nož je odličen za izdelavo fancy robovi in vaflji kosi na različnih vrst sadja in zelenjave.

Rezine Krompirja, Zelenjave, Korenje Crinkle Valovito Rezilo Slicer Nož iz Nerjavečega lahko povečate vašo družino apetita, če jim je všeč, nabran krompirček.

Nož z ostro rezilo je, močan,vzdržljiv.Je enostaven za uporabo in lažje čiščenje kot mandolin slicer; preprosto ročno pranje v toplo, milnico za enostavno čiščenje.

Postavka posebnosti:

Velikost: Dolžina: 14 * Širina 9.5 cm

Material: hrana razred PP plastike + nerjavečega jekla

Neto teža: 115g

Uporabe: uporablja se za čebula, krompir, in drugo sadje narežemo na valovih

Package:

1 x Valoviti Robovi Nožev

Vljudno Opomnik:

To orodje značilnosti ergonomsko obliko z visoko kakovostjo.Uporabi to odlično orodje za preoblikovanje v najbolj vsakdanje hrane v umetniško delo!Odličen za izdelavo fancy robovi in vaflji kosi na različnih vrst sadja in zelenjave.

Če imate kakršne koli težave, se obrnite na nas, preden odprete spora, ali dajejo negativne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da bi vam pomagali, hvala vam!

Dropshipping, Dobrodošli izbrati nas!

Plačilo

Depozitni je varen za kupce in za prodajalce, vam priporočamo, da izberete Depozitni, ki ga podpira Kreditne kartice, Denar bookers, Visa, Master-kartico, Western union itd.

Če vi potreba rabiti "drugih" plačila, se obrnite na nas po e-pošti ali sms.

Plačilo mora biti končan v roku 7 dni, če so nekateri težko, mi prosim sporočite.

Če imate težave pri poravnavi plačila,se obrnite na nas za pomoč

Dostava

Smo le ladja v vaši potrditvi naslova.Prosimo, poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo pravilen, preden jo kupite.

Vsa naročila, bo poslana v 1-4 delovnih dni po plačilu potrditev.

Pošiljke, ki jih na Kitajskem Post Air Mail za manj kot 2 kg blaga ,običajno bo trajalo 25-45 delovnih dni(v nekaterih državah je lahko veliko več) ,če morate blago zelo nujno ,prosimo, kontaktirajte nas za DHL itd .Vedno se o 3-7 dni, da pridejo

Kako sem lahko spremljali moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

.

Vračilo kupnine

Trudimo se, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.

Povrnili vam bomo, če boste vrnete elemente v roku 7 dni od vašega prejema elementi iz kakršnega koli razloga.Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.

Blagovna Znamka NUOTEN
Preprosto Uporabite Da,
Funkcija Na Zalogi,Okolju Prijazne
Vrsta Drobilniki & Razčlenjevalniki