Pregledna Nahrbtnik Za Ženske Poletje Moda Mini Nahrbtnik Dekliška Šola Vrečke Za Najstniške Morska Deklica Rep Plaže Vrečko

moda laser pregleden morska deklica nahrbtnik

100% Čisto Nov,Kakovost je prvi,Modno oblikovanje,Z najboljšo storitev Material:PVC Velikost:28.5*20*8.5 cm (11.22*7.87*3.35 palca), 1 palec = 2.54 cm Barva:vijolična,roza Vzorec:vezenje morska deklica rep,shell Spol:Ženske,dekle,študent,najstniške Funkcija:nepremočljiva,pregleden,priložnostne,moda Uporaba: Šolske torbe,potovalna torba,velika zmogljivost organizator vrečko Paket Vključuje:1*nahrbtnik smo ponudbo dropshipping in trgovina na debelo,dobrodošli, da nas kontaktirate kadarkoli.opomba:1.Prosimo, počakajte približno 0,5 palca napak zaradi ročnega merjenja 2.Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta. 3.Če imate kakršne koli težave, se obrnite na nas, preden odprete spora, ali dajejo negativne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da bi vam pomagali , hvala.

Vzorec Tipa Živali Fotografij
Zapiranje Tip zadrgo
Spol Dekleta
Postavka Vrsta Nahrbtniki