10pcs Smolo Pearl Mlečni Čaj Čare 29*10 mm Mleka, Čaja, Steklenico Obesek Za Nakit DIY Ročno izdelani Uhani, Ogrlica, Zapestnica

Podrobnejši opis

Postavka vrsta:zlitine čar

Material: cinkove zlitine,emajl

Barva: kot slika prikazuje

Količina: 10 kos/set

Postavka velikost: 2.9*1cm

konverzije:1 palca=25.4 mm ali 0.0393 inch=1mm

Opomba:

1. Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.

Ročno merjenje,

2. Dimenzije vsi izdelki so izmerjene ročno, bo 2-3 mm napako, če je napaka, prosimo za razumevanje!

Izdelek Fotografije

Dostava

-Mi ladje po vsem svetu

-Zagotoviti, da so naši ladje v 2-3 delovnih dneh

Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.

Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred ponudb/nakupu.

*Ti stroški so običajno zbrani jih dali tovorni promet (dostava) podjetje ali ko vas poberem predmet up-ne mešaj jih za dodatni stroški pošiljanja

Plačilo -sprejmemo Samo plačilo preko Alipal (Kreditne kartice, Bančne kartice in Western Union.) -Prosim, pošljite plačilo v roku treh dni po dražbi je bilo konec.bodite prepričani, da vaš naslov je prav! -Stranka mora sprejeti odgovornosti za napačen naslov, pod pogojem, in narobe slog, velikost izbrati. -hvala!Stik z NAMI

Pogosta VPRAŠANJA:

A: Ko jaz imam parcelo, ki je imela težave.Kaj naj naredim?

B: Prosimo, kontaktirajte z nami v vsakem trenutku, preden odprete spora ali negativne povratne informacije.

A: Zakaj teče tako dolgo dostave.Nisem dobil svoj izdelek?

B:ali nam pišite sprejme vašo številko naročila na lokalni pošti preiskave z nami v vsakem trenutku, preden odprete spora ali negativne povratne informacije.

A:Če nisem zadovoljen s točko, ali velikost ne ustreza, lahko sem ga poslal nazaj in izmenjavo to?

B: Ja, dragi.Če niste zadovoljni z da, vam lahko pošljemo nazaj, a pred tem nas prosimo kontaktirajte preko E-pošte ali na druge načine, ko bomo prejeli, mi bo ukvarjal z to za vas takoj. - Če imate kakršnokoli vprašanje ali nezadovoljstvo, prosimo, obrnite na našo customer service prek www.rotary-lent.si Center za Sporočila samo. - Naš delovni čas : od ponedeljka do sobote od 8:30 am, da 18:30 pm. - Smo tudi delo na počitnice.

- Če se obrnete na nas preko www.rotary-lent.si sporočilo, bomo odgovor vas v 24 delovnih ur

O NAS

- Spoštovani kupci, zahvaljujemo se vam za poslovanje, če ste zadovoljni z našimi storitvami,

prosimo, ocenite DSR (Podrobne Ocene prodajalcev) transakcije na www.rotary-lent.si z "ODLIČNO 5 ZVEZD" in pustite nas pozitivne povratne informacije.

- Naš sistem bo samodejno storijo enako za vas.

- Če imate kakršnokoli vprašanje, prosimo vas, da nas kontaktirate prvi.Preprosto šolanja, negativen ali nevtralen povratne informacije, je ne moremo odpraviti.

- Prosimo, pomagajte nam ohraniti naša cena nizka za vas, z vašo podporo, ki jo pozitivne povratne informacije.

-Potrudili se bomo rešiti problem in vam nudijo najboljše storitve za stranke.

Poreklo CN(Izvora)
Čare Tip Hrana In Pijače
Material Smole
Blagovna Znamka YEYULIN