3D Stenske Nalepke Doma Stenski Dekor Modro morje za Otroke, Soba, Spalnica Dekoracijo DIY Lažno Okno Poster Zidana Ozadje Stene Decals

Opis:

Fashion design!Visoke kakovosti!100% čisto nov!

Lep wall art vinilna nalepka za vaš dom ali pisarno.

Bo vaš prostor osvežujoč pogled.

To bo čudovit dotik na vaše notranjosti.

Material: PVC/Vinil

Značilnosti:

To vinilna bo šel na vse gladko, ravno, suho in prah prosto površino, super ideja, da dekor vaš dnevna soba, spalnica, pisarna, hala način......

Sodoben način za dopolnitev vašega doma ali poslovnega notranje opreme.

Dodaj eleganco svojo dekor so le v nekaj minutah.

Barva: kot Slika Kažejo

Velikost: 50x70cm

Package:1PCS Stenske Nalepke

Kako Uporabljati>>>

1. korak:Najprej Pripravimo naš izdelek,prenos film, kartice in škarje

2. korak:Vstavite prenos film na stenske nalepke.

3. korak:Uporaba kartice praske na površini vzorec

Step4:Če je potrebno,narežemo ga na koščke.

Step5:Vse kose

Step6:Prilepite to na zid in praske jo s kartico.

Step7:odtrgajte plastičnih prenos film

Step8:Končano

Obvestila>>> 1.Če najdete kakršne KOLI težave s kakovostjo prosim, ne neposredno komentar na POVRATNE informacije po nakupu, ali pa ne bo vse po prodaji storitev. 2.Zaradi prikaza je drugačna,slika, barva in materialne predmet lahko imajo off barvo pojav,ki pripadajo normale;slike Izdelkov so samo za referenco vse v naravi prevladujejo.Pošiljko>>> 1.www.rotary-lent.si Standardne Dostave, epacket, Kitajska Post Registrirani Letalski Pošti.Ti dostava načine bo hitrejše in varnejše. (na voljo informacije o sledenju, razen nekaj posebnega držav) Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus: BREZ sledenja po levi Kitajska, običajno traja približno 60 dni za dostavo, nekatere države potrebujejo 90-120 dni (smo sovraštva spora zaradi ne sledi ali ne prejmete v roku 60 dni), Če bi ne čakati več kot 60 dni, pls izberite www.rotary-lent.si Standardne Dostave, epacket, ali Kitajska Post Registrirani Letalski Pošti 2.Prosimo, da morajo napisati pravilen naslov, kontaktne podatke ter ime in priimek, če je paket je bil izgubljen, nedostavljeno ali vrnjene zaradi napačne informacije.To je slabo za nas, v kateri ne moremo sprejeti nadomestilo.pls bodite pozorni!!!!!Pls to vedel prej, bi, hvala.Vsa vprašanja,pls, ne oklevajte, da nas kontaktirate prvič.hvala za Povratne informacije>>> 1.Vaše zadovoljstvo je tisto, kar si prizadevamo!Naredili bomo naše najboljše za dosego tega cilja!! 2.Vaše Pozitivne komentarje so ključni za naš poslovni uspeh.Vljudno prosimo, da vas prosimo, 3.Vzemite si minuto, da nas pusti pozitivne povratne informacije s splošno Podrobna Prodajo Oceno 5. 4.Smo že v naprej najlepša hvala za vaš čas in iskreno upam, da ste zadovoljni z nakupom in našimi storitvami. 5.Naj vas ne bo zadovoljen s transakcijo: Prosimo, kontaktirajte nas takoj pred odhodom Nevtralne ali Negativne povratne informacije, kot bomo naše najboljše rešiti težavo v vaše zadovoljstvo.Komunikacija je pogosto ključ za rešitev vprašanja.

Blagovna Znamka ZOOYOO
Specifikacija Single-piece Package
Tema Pokrajina
Številka Modela QT044