Za Renault Megane III Fluence Laguna III Scenic 2009-4 Gumb za Pametno Kartico Avto Ključ Kartice Fob 433Mhz PCF7952 Čip FSK Sistem

Elektronika/Baterije:Da

Material: ABS & Kovin

Hertz:433MHz

Gumbi: 4 Buttons

Pomembno: 1. To je nova celoten sklop, odd. za vas ključ do svoje nove, dodatne tipke.

2. Prosimo zagotovite, da so vaši trenutni ključ je enak kot descriped, Key pad videti popolnoma enako kot v pokrov slika. 3. Vse tipke so unprogramed, vljudno prosim našli locksmith za programe ključ. 4. Prazno rezilo mora biti zmanjšal za locksmith, transponder čip mora biti programed za vaš avto immobiliser.Paket Je Vključeno:

1 x Daljinski Ključi z elektroniko in baterije

Embalaža & Dostava

1. Mi ladje blaga v 2 delovnih dneh po prejemu plačila potrdijo, 3-5 delovni dan, za večino nalog.

2.Koda za sledenje, bo treba posodobiti na www.rotary-lent.si za vas.

3.Vaše naročilo bo prišel strokovno zapakirano in bo v celoti zaščitene pred elementov.

Naše Storitve

1.Prosim, pošljite sporočilo me, če imate kakršnakoli vprašanja, vam bomo odgovor se vam v 12 urah. (Razen ob Vikendih in Praznikih).

2.Vsi izdelki so testirani pred odpremo.

3. Opomba:več količina,večja popust.

Povratne informacije

Prosimo vas, da nas pusti pozitivne povratne informacije in dajejo vseh 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našim izdelkom&storitev, vašo prijaznost bi zares cenijo.Preden pustite nas negativne povratne informacije, prosimo, kontaktirajte me,, bomo poskušali naši moči, da reši problem.

barve črna
Vrsta Materiala gume+kovin
Prilagajanje No
stanje nove blagovne znamke