8PCS Underglow RGB LED Rock Luči Neonske 8Pods LED Lučka Off-Road UTE ATV Čoln

Značilnosti

*1. Visoko svetlost, okolju prijazne in energetsko varčne. *2. Prenosen, lahek za enostavno namestitev. *3. RGB svetloba učinek, romantično in čudovito. *4. Deluje kot prostor, svetlobo, kolo svetlobo, obratno svetlobe in tako naprej. *5. RF dvojno daljinsko upravljanje.

Specifikacije

1. Element: LED Rock Svetlobe 2. Napetost: DC12V 3. W: 28W 4. Lumen: 2240LM 5. LED: 3528RGB 128led 6. Barva: Črna 7. Temperatura barve: 6000K 8. Ohišje Material: Plastika 9. Oddaja Angel Vrha: 150 10. Enota: 8pcs/Set 11. Opis Izdelka: Notranji Pogon, 12. RGB Bluetooth Nadzor: 16 milijonov barv 13. Nepremočljiva: IP68

Funkcija line nadzor

Svetlo rdeče zavorne funkcijo, obrnite na modro funkcijsko linijo v kakršni koli obliki, bo vnesite zavore rdeče svetlobe, članica, daljinski upravljalnik je neveljavna, v tem stanju, izključite funkcijo mejo, ko krmilnik samodejno vrne v originalni daljinski upravljalnik članice.

Package Vključeni

8 * RGB LED Rock Svetloba 1 * 4Key Daljinski upravljalnik 1 * 24Key Daljinski upravljalnik 2 * Adapter kabel 1 * Podaljšek 1 * Pribor montažni kompleti

Nasveti

- Vrnitev : Če obstajajo težave s kakovostjo ,prosimo, ponujajo podrobne informacije, da nam v roku 7 dni po prejemu pošiljke,bomo potrdili problem in potem ponudba, ki izpolnjuje soultion za vas.Vse vrne element, ki mora biti v originalni embalaži in prosimo, da ponudbo številko za sledenje. - Povratne informacije : vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno!Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, se bomo potrudili, da reši vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.Cenimo 5-star pozitivne povratne informacije, To je dobro za naš dolgoročen posel.Bomo tudi pošiljanje enako povratne informacije za vas.

Postavka Vrsta Vzdušje Lučka

8PCS Underglow RGB LED Rock Luči Neonske 8Pods LED Lučka Off-Road UTE ATV Čoln

Značilnosti *1. Visoko svetlost, okolju prijazne in energetsko varčne. *2. Prenosen, lahek za enostavno namestitev. *3. RGB svetloba učinek, romantično in čudovito. *4. Deluje kot prostor, svetlobo, kolo svetlobo, obratno svetlobe in tako naprej. *5. RF dvojno daljinsko