10 Mikronov 10 Inch x 2,5 Palca Niz Rane Sediment Voda filtrskega Celo Hišo Sediment Filtracija, Splošna Zamenjava

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #izdelkov desc { width: 100%; višina: 209px; } #description { width: 100%; višina: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; višina: 50%; } .ui-polje-naslov { height: 30px; font-size: majhna-15 px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-sidro: dedovanja; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-polje-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { širina: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Kakovost Filtracije: string rane vodni filter globoko posteljo funkcijo filtriranja,ki Jo predstavlja strukturo satja, da znotraj gosto in redko zunaj.Niz Rane sediment filter lahko zmanjša 99.99% peska, obseg, rje, usedlin, delce.

Visoka Zmogljivost: filter lahko filtrirate 20000 - 30000 litrov, odvisno od kakovosti vode.Predlagamo, da ga zamenjati vsake 3 - 6 mesecev za povprečno gospodinjstvo za optimalno delovanje odvisno od uporabe.

Več Prednosti:ima prednosti visoko filtracija natančnost, velik pretok, mala razlika tlaka, visoko tlačno trdnost, veliko onesnaževanja, strpnost, nestrupen in brez okusa, in ne sekundarno onesnaženje.

Maksimalno Delovno Temperaturo(Celzija): 80 Celzija

Uporablja pH-vrednost: 1-13

Maksimalno Delovno Diferenčni Tlak(Bar): 4.2 Bar

Priporočljivo Spremenilo-iz Diferenčni Tlak(Bar): 2.4 Bar

Čisti Polipropilen Microfibers

Niz rane filter je neke vrste filter vode.Tekstilnih vlaken linijo, ki je narejen iz posebne tehnologije natančnost, navijanje v porozne kosti (polipropilen) , s tanko gosto strukturo satja, lahko učinkovito odstranjevanje neraztopljenih trdnih snovi v tekočini, delcev, rjo in drugimi razno, ima zelo dobre filtriranje značilnosti.

Več prednosti

Visoko filtracija natančnost, mala razlika tlaka, velik tok, velike onesnaženosti zmogljivost in dolgo življenjsko dobo.

Filter por premera je znotraj majhne in velike zunaj, z dobro globinsko filtracijo učinek.

Niz rane se lahko prenesejo visoke filtracija tlak.

Žice-rane se vodni filter lahko učinkovito odstranite neraztopljene snovi in drobnih delcev v vodi.

Visoka zmogljivost

Filter lahko filter 20000 - 30000 litrov, odvisno od kakovosti vode.Predlagamo, da ga zamenjati vsake 3 - 6 mesecev za povprečno gospodinjstvo za optimalno delovanje odvisno od uporabe.

barva:bela

Material:Polipropilen

velikost:Dolžina: 250mm

Zaslonka: 10µm

Zunanji premer: 60 mm

Vsebina Paketa:

5 * Vodni filter čistilec

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

O Dropshipping

1) sprejemamo dropshipping, imamo veliko izkušenj v dropshiping in ne bo dal vse oglase in materialov v vrstnem redu.

2) sprejemamo datoteke CSV (Excel Datoteka) za ročaj, da za večino naročil.Samo je treba plačati na eno naročilo na www.rotary-lent.si.Bomo ravnanje vašega naročila accoring v excelove datoteke.lahko nam pošljete datoteko CSV, ki vse vizitke customerrsquos podatke (Ime, priimek, Email, Polni naslov etchellip) in bi info( barva, količina).Bom ponujajo skupno ceno.Vi šele potreba, da postavite eno naročilo na www.rotary-lent.si, ko boste plačali za to.Bomo naložiti datoteke v naš sistem in obdelavo vaše naročila accoding, da vaše datoteke.

Po tem, ko smo ladjo iz vrstnem redu, jaz bomo poslali nazaj v datoteke CSV s kode za sledenje.

Blagovna Znamka Cikuso
Certificiranje NOBEN

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left;