Nova Logika Sonda Visoko Frekvenčni Odziv DTL TTL CMOS Impulz Pomnilnik Logiko Tester LP-1

Funkcija:

- Priročno, Hitro in Enostavno

- Za DTL, TTL in CMOS

- Visoko Frequescy Odziv

- Hitra Navedba

- Pulse Memory Funkcija

Kako uporabljati:

1. Priključite RDEČO posnetek + priključek in ČRNO posnetek - terminala na napajalno vezje, ki se preskuša.Napetosti ne sme preseči 18V DC

2. Za TTL in DTL, nastavite zgornji izberite preklop na strani z oznako "TIL"

Za praznjenje CMOS-a, nastavite zgornji izberite preklop na strani z oznako "CMOS", se obrnite na sondo pin do točke, da je treba preskusiti.Led bo pokazal svojo logiko članice:

A) VSE Led OFF -Visoka impedanca

B) RDEČA LED NA Visoko Stanje (1)

C) Zelena LED NA nizko Stanje (0)

D) Oranžna lučka LED NA Impulz

3. Za deteching in shranjevanje impulz ali ravni prehod, nastavite nižje izberite preklop na strani z oznako "IMPULZ" prvi.Obrnite se na sondo pin za poin, da je treba preskusiti.Led bo navedeno, je osnovno stanje.Nato nastavite nižje izberite preklop na strani z oznako "TEL", oranžna LED lučka, ko impulz ali ravni prehod je zaznana.Impulz smer, v primerjavi z originalno osnovne, članica, cabe določi.Po uporabi reset logiko sonda za nastavitev nižje izberite preklopi nazaj na stran z oznako "IMPULZ"

Paket vključuje:

1 * Logika Sonda

DIY Dobave ELEKTRIČNI
Številka Modela logika sonda
Certificiranje NOBEN
Spusti Ladje Dropshipping Postavka

Funkcija: - Priročno, Hitro in Enostavno - Za DTL, TTL in CMOS - Visoko Frequescy Odziv - Hitra Navedba - Pulse Memory Funkcija Kako uporabljati: 1. Priključite RDEČO posnetek + priključek in ČRNO posnetek - terminala na napajalno