5PCS Gaoneng GNB FPV Baterije 520mAh 3.8 PROTI 80C 1S HV 4.35 V PH2.0 Plug Lipo Baterije Za Tinyhawk Kingkong LDARC DROBNE

Opis:

Baterija Parameter: Gaoneng 3.8 Proti 520mAh 80C

Zmogljivost: 520mAh

Plug: PH2.0 Plug

Neprekinjeno Odvajanje Stopnje: 80C

Teža: 13g

Barve: Standardne Barve

Pozor:

Ne več-charge, ali več,-praznjenje baterije.

Ne dajo jo poleg visoke temperature stanju.

Ne mečite ga v ogenj.

Ne mečite je v vodo.

Paket Je Vključeno:

5PCS Gaoneng 3.8 Proti 520mAh 80C Lipo Baterije

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni. 1. Prepričajte se, da ste opravili vse podrobne informacije , kot so kontaktna oseba,naslov,poštno številko in telefonsko številko pri izpolnjevanju svojega kupca informacije. 2. Mi bomo poslali blaga je v roku 1 poslovni dni po polni plačilo, je bila potrjena.Če plačilo ni na voljo, bo vaše naročilo samodejno zapre. 3.Kupec je odgovoren za vse zavarovalnice ,težave in škodo, ki je posledica ladijskega prometa storitev ,kot so nesreče, zamude ali druga vprašanja.Poleg kupec bi moral biti odgovoren za morebitne davčne in/ali dajatve, ki jih zaračunavajo svoje države. 4. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 5. Če ne prejema vaše pošiljke v roku 60 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo spremljali pošiljko, in odgovori, da boste čim prej, da bi dobili vaše zadovoljstvo!

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma deli prejeli.Če element je v vaši lasti, je več kot 7 dni, se šteje, uporablja in vračilo ali zamenjava ne bo sprejet.In strank, bi morali biti odgovorni za vse stroške vrnitve in reshipping. 2. Vse vrne prispevke, ki morajo biti v originalni pogoji, vključno polje in pribor.Moški naredil napake, ni zagotovljeno, kot je zlomljena, opraskan in tako naprej, dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#. 1.Kupec je zgodnje potrditev, bodo zelo cenjeni po prejemu artiklov. 2.Ker vaše mnenje je še posebej pomembno, da se naša podjetja je razvoj, smo se iskreno zahvaljujemo za vašo pozitivne povratne informacije, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo. 1 minuto, da ste ,zelo ključnega pomena za nas. 3.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši vse težave.Hvala za vaše razumevanje!Dobrodošli v naši trgovini.Smo iskreni prodajalec na www.rotary-lent.si.Vse naše izdelke iz Kitajske, ki so z visoko kakovostjo.Če imate kakršne koli težave, zelo smo veseli, da se lahko obrnete na nas.Bomo poskušali naše najboljše, da bi vam pomagala.V upanju, da se vzpostavi dolgoročno sodelovanje z vami.

Material Kompozitni Material
Za Tip Vozila Helikopterji
Orodje Dobave Baterija
Štiri-kolesni Pogon Lastnosti Baterija