Seksi Svetlo Rdeča Sandalias Mujer Kristalno Dekor Stereo Cvetje Stiletto Petah Ženske Gleženj Trak Open Toe Floral Beauty Sandali

Velikost Grafikona

vprašanje ali težave , vas prosimo, da stik z mano

Kako kraj, da

Prosimo, povejte nam vaše noge dolžina če ne veste, katere velikost je bolje za vas,nato pa smo se odločili, vaši čevlji velikost natančno.Najlepša hvala!Sprejeti MIX red:za primer,če boste potrebovali 5 kos,vam lahko nam povejte, kot je ta:3pcs*barva*velikost+2pcs*barva*velikost

Plačilo & Dostava

1.Sprejemamo plačila za Depozitni Denar gram,Visa&MasterCard,kreditno kartico,Bančno Nakazilo, western union, več možnosti plačila bodo na voljo na www.rotary-lent.si v prihodnosti.

2.Naročila bodo odpremljena v roku 2-4 delovnih dni po prejemu plačila, dostava po DHL, EMS &Kitajska letalska pošta, ki bo odločil o različnih državah in različnih kupec?s posebnimi, in Označena kot "darilo" ali "vzorec" za enostavno carinjenje.( Od vrat do vrat, način dostave)

Dostava Načine

1.EMS: 5-15 Dni

2.DHL:4-7 Dni

3.China post,Hong kong post:10-30 Dni

4. E paketni prenos (Samo prispe do ZDA ,Kanada ,Avstralija, Anglija.5-10 dni )

5. Aramex ( Singapur,Južna Afrika, Bahrajn, Kuvajt, Oman, Katar, Jordanija, Libanon, Sirijo, Izrael, Irak, Indija, Turčija, Egipt, združeni Arabski emirati (zae) jemnu, Bangladeš, Šri Lanka 3-7 dni .)

Sledenje, ŠT . & davek

1. Dostavo številko za sledenje bodo poslali na vaš E-mail po naročilo odpremljeno,boste lahko spremljali ga.

2. Uvozne dajatve&davek se kupca odgovornost.Nismo odgovorni za kakršne koli nesreče ,zamude ali druga vprašanja, ki so odgovorne za ladijski prevoz.

Povratne informacije

1.Smo odvisni od vaše zadovoljstvo za uspeh,zato povratne informacije so zelo pomembne za nas,prosimo, da objavite dobre povratne informacije, da nas, če ste zadovoljni z našimi blaga in storitev,bomo to za vas tudi.Najlepša hvala!

2.Vedno smo veseli in poskusite, da skrbi za naše cenjene stranke, prosimo, da nam priložnost, da odpravite vse težave, ki se lahko razburjen in preprečila vas.

3.Prosimo, pošljite nam E-pošto, najprej, preden želite zapustiti negativne povratne informacije, ali spora o www.rotary-lent.si,smo prepričani, da se boste počutili zadovoljivo z naš odgovor.

Poprodajne storitve

1. 100% vsi dobavljeni izdelki v dobri kvaliteti in v skladu s strogimi pregled pred odpremo.Bomo poskušali naše najboljše, da bi se izognili problemom kakovosti.

2.Smo zavrne reture blago nazaj brez kakovostnih napak, če si premislite, ali ne marajo artiklov po prejemu blaga.Več proizvodov ali več vprašanj , prosim, kontaktirajte me : cn1520195653sxby

Vzorec Tipa Trdna
Številka Modela SY02265
Slog Moda