Strongwell Povzetek Obraz Plastičnih Vaza Plastični Cvet Arrangment Pravljice Vrt Dekoracijo Ornament Namizja Zaslona Suh Cvet Vazo

Izdelek parametre: Ime: Plastika, Cvetlični Vazi Material: Plastika Pogoji Uporabe: Desktop Embalaža: Karton Box + Pena + Mehurček Vrečko Paket vključuje: 1PC x Plastičnih mas Cvet Vazo Funkcijo: 1.Izdelan iz visoko kakovostnih materialov,Lepe Izdelave. 2.Galaxy Stražar Treeman model je okrogla in prijeten, in lahko izberete cvetje in rastline na glavo, da bi vaš dom življenje, polno zelenja. 3.Primeren za dnevno sobo, jedilnico, spalnica, študija in mnogi drugi prizori 4.Varno Pakiranje, Boste prejeli dober izdelek Obvestilo: Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek,ki dejanska barva se morda nekoliko razlikuje od slike barvo.Prosimo, dovolite 1-2 cm, razlikuje zaradi ročnega merjenja

1. Ta element bo poslana v roku 5 delovnih dni za potrditev plačila (razen praznikov). 2. Sprejeti načini plačila: Trenutno lahko plačila z Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi in bančno nakazilo.Več možnosti plačila bodo na voljo na www.rotary-lent.si v prihodnosti.Vse nadaljnje o plačilu vprašanja, prosimo, glejte thislink http://help.www.rotary-lent.si/payment_method.html , to vam lahko pomaga. 3. Package ladje takoj, ko je mogoče, po vaše plačilo, Post air mail se bo po 20-45 dni , nekateri coutry bo potrebno 20-60 dni , EMS ( 7-15days ) 4. Na splošno, Večina naročila so obdelana v 5-7 delovni dan .Vendar zamudo dostava bi se zgodilo, kot je naš shranjevanje sprememb vsak trenutek. 5. Mednarodni prevoz, je treba dolgo časa, prosimo, bodite potrpežljivi, mi bo zaprto za nego najnovejše dinamične informacije, parcela lahko nenamerno škodo, vključno z poravnavanje, in celo izgubljeno, prosimo za razumevanje!Če niste prejeli vaš paket,ali je paket poškodovan,ali so v proizvode z napako, prosimo, da nam nekaj slik, kot dokaz, če dejstvo je, res, bomo ponovno poslati nov izdelek za vas.Vse zahteve, prosimo, povejte nam pred parceli pošiljanje, ker ko parceli pošiljanje, ne moremo nič spremeniti!Nudimo brezplačno dostavo je Kitajska post air mail, hvala . 6. Ker dostaviti stroškov je zelo drago, ponavadi to ni vredno, da se vrnete izdelkov, če ste izbrali napačno velikost, ali ne všeč, običajno svetujemo vam, da ga lahko prodajo svojega prijatelja, ali kot darilo poslali na vaš prijatelji, hvala vam. 7. Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.To je osnovna dolžnost državljanov, da plačujejo davke v skladu z lokalno zakonodajo.Prosimo, plačilo carinskih dajatev v skladu z lokalno politiko.Hvala! 8.Bomo zapustili POZITIVNE POVRATNE informacije po prejemu plačila.Pišite nam, če vas niso, niso zadovoljni s točko, ko ga prejmete.Vse emalls bo treba odgovoriti v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor.vljudno prosim ponovno poslali vaše emall in mi odgovorijo, da boste čim prej.

Material Plastični
Imetnik Rastlin Soba Mehko Dekoracijo