eden!Lahko tudi povem, me vaša nastavitev, preden ste naročilo ,vam bomo odgovorili na frist čas!

Velikost/CM

Prsi/Chest

Pas

Kolk

NAS

33"-35"

24"

34"-36"

34 do 36

35"-37"

26"

36"-38"

36"-38"

28"

38'-40"

XL

37"-40"

29"

39"-41"

"Velikost, merjeno po sebi,

včasih ima nekaj napak, vendar vedno v okviru 2 cm."

Ste za nas pomembno.

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic , če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.Najlepša hvala!

Kako kupiti?

Kako plačati?

Pogosta VPRAŠANJA

Prosimo, upoštevajte, da rahlo barva razlika bi morala biti sprejemljiva zaradi svetlobo in zaslon.Je morda nekoliko razlika na podrobnosti in potek ta oblačila.

Velikost Obvestilo

Velikost: ena velikost ustreza NAM, velikost S do M (ta postavka je samo ena velikost, ampak Tkanine je prilagodljiv) je 2-3% razlike glede na ročno merjenje, prosimo, preverite merjenje grafikon skrbno preden se odločite za nakup izdelka. 1 palec = 2.54 cm.Obstaja malo tolerance na velikost grafikona, je neizogibna.

Dostava Opomba

Na splošno, Bomo poslali na parceli, da ste v 1-3 delovnih dni po plačilu.

Brezplačna dostava: to je vedno pošiljajo po navadni pošti, stane 7-15 dni, da pridejo vas.Nekateri poseben prostor bo stalo več dni, da pridejo.Lahko vemo, da imenovani express spletno stran.

Hitre Dostave: 3-5 dni, da pridejo z DHL, UPS, TNT, Fedex, in tako naprej.

Ko boste nujno potrebovali vaše predmete o času, mi lahko poslal ven, ki jih Express Dostava.Vendar boste morali plačati dodatne dostava brezplačno.

Stik z nami

Če ste velik trgovini, vam lahko ponudimo dober tovarniško ceno neposredno, da se boste konkurenčni na svojem trgu.Prosimo vas vljudno prosite našo strežnik za naš manager e-pošte, da bi razpravljali o podrobnostih.

Ko boste zadovoljiti naše elementov in storitev, vljudno prosim, pustite pozitivne povratne informacije za nas.Če izpolnjujete vse težave, ko ga boste prejeli, prosimo, ne puščajte nevtralne ali negativne povratne informacije, na prvi, bomo vedno pripravljeni ponuditi najboljše storitve za vas in najti rešitev.Ste najboljši predlog, ki nam lahko pomaga povečati naše storitve za vas.Lahko, da nas pokličite ali pišite podporo.

Hvala za vaše sodelovanje.

Padec ladijskega prometa storitev

Lahko postanete naš član in vam lahko ponudimo strokovno padec ladijskega prometa storitev neposredno!

način dostave Kitajska post Epacket DHL Aramex DPEX
obleka ženske Stranka Obleko
Velikost S,M,L,XL
Material Sintetičnega Usnja