Android 8.0 1G+4G 4 Jedra MSD358V5.0 ligent Smart Brezžično Omrežje WI-FI, TV LCD Gonilnik Odbor Univerzalni Krmilnik

Moč zahteva 12V5A

Sn napetost skok linije glede na delovno napetost sn skok na ustrezno mesto

Uporabite prilagoditi odbor za splošne sn line

Na sn črte ne za povratne in izpah

Model: MSD358V5.0

Podpora TV Signal:DTMB in ATV

OSD Jezik: Kitajski, angleški, Espoal, francoski, Vietnemese.

Shema čipa: MSD6A358AT

Vhodni Vmesnik: PC / VGA / HDMI / TV / Omrežja / USB predvajanje večpredstavnostnih in podporo USB, Pritisnite ploščo

Sn vmesnik: LVDS Enotni 6 / 8 , Dvojno 6 / 8

Sn napetost: 3V/5/12V (Skok Skp)

Ločljivost: Podpora visoko sn 1920 * 1080, 17-65 palčni LVDS sn

Programiranje:

Na sn programa je kopira(MST358O.bin) na disk usb.

Vstavite USB Flash disk na USB vrata na krovu.

Priključena na tipkovnico, električne energije enkrat, dokler ne boste videli lučke stanja za tipkovnico po utripa rdeče in zeleno, po približno 2-4 min, lučka preneha utripati in obarva rdeče, ga izklopite napajanje, nato pa izvlecite USB Flash disk, znova vklopi.(Upoštevajte, da pisanje programov ne izpadi električne energije, treskav ne boste mogli uporabljati)

Barva:zelena

Material:plastika

Vsebina Paketa:

1 x MSD358V5.0 Smart Board

1 x Daljinski upravljalnik(Brez baterije)

1 x 7Key Gumb

OBVESTILO: TA KOMPLET NE VKLJUČUJEJO KABEL LVDS !!!!!!

Zato, ker različne plošče z različnimi kabel lvds, če potrebujete kabel lvds,pls posredujete vaše plošča model za nas, da bomo lahko preverite in vam pomaga, da izberete.

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

Moč zahteva 12V5A

Sn napetost skok linije glede na delovno napetost sn skok na ustrezno mesto

Uporabite prilagoditi odbor za splošne sn line

Na sn črte ne za povratne in izpah

Model: MSD358V5.0

Podpora TV Signal:DTMB in ATV

OSD Jezik: Kitajski, angleški, Espoal, francoski, Vietnemese.

Shema čipa: MSD6A358AT

Sn vmesnik: LVDS Enotni 6 / 8 , Dvojno 6 / 8

Sn napetost: 3V/5/12V (Skok Skp)

Ločljivost: Podpora visoko sn 1920 * 1080, 17-65 palčni LVDS sn

Programiranje:

Na sn programa je kopira(MST358O.bin) na disk usb.

Vstavite USB Flash disk na USB vrata na krovu.

Barva:zelena

Material:plastika

Vsebina Paketa:

1 x MSD358V5.0 Smart Board

1 x Daljinski upravljalnik(Brez baterije)

1 x 7Key Gumb

OBVESTILO: TA KOMPLET NE VKLJUČUJEJO KABEL LVDS !!!!!!

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

O številko za sledenje update: Če je vaš številko za sledenje ni logistics informacije, kot je na tisoče pošiljk, poslanih v tujino, logistična podjetja, ki niso posodabljanje logistične informacije se, prosim, obrnite na nas prvič, vljudno Prosim ne neposredno odprete spora.Smo prvi čas za vas, da reševanje!Čas pošiljanja:

Vse izdelka smo lahko dostave v 5~8 delovni dan, na običajno smo glede na naročila kupcev čas za pakiranje in odpremo, moramo skrbno preveriti kakovost blaga, preden se na Ladjo, Zato si vzemite nekaj časa, da ravna.Čas dostave: Zaradi višje sile dejavnikov: orkani, rainstorms vpliva na lete.Vodilni v logistiko zamude.Smo iskreni prodajalci, ne bo vam utrpi izgubo.Prosimo, navedite logistično podjetje malo časa obdelave smo čakati na paket, da dosežejo svoje strani.Če vaše logistics informacije prispe na lokalni pošti: Če lokalni pošti pa ni v stik z vami, vas prosimo, obrnite na lokalni pošti v najkrajšem možnem času, da bi dobili vaš paket.Drugače, podaljški prejemu pošiljke, na lokalni pošti se bo vrnil vaš paket, posledice samo-odgovornosti.Zaščita se čas izteka: Ko smo končali času pošiljke, če izdelek zaščita rok teče ven, prosimo, razširitev izdelka varstvo obdobje, ki jih sami ali pa nam pišite, vljudno Prosim ne odprete spora neposredno.Uvozne carine: so stroški, ki niso vključeni v predmet, ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške Dostave.Te stroške kupca odgovornosti

Ko prejmete blaga, če so kakršne koli težave, se obrnite na nas in ne neposredno odprete spora.Obljubljamo vam bomo zadovoljen rešitev, ko mi je potrdil to.Tudi mi vam bo dala pozitivno oceno.Smo iskreno vas vabimo, da nas pusti pozitivne povratne informacije s splošno Podrobna Prodajo Rating (DSR) 5 Zvezd .Ko boste pokazali svojo lepo fotografijo na naši povratne informacije področju prosimo, da pošlje sporočilo povejte nam, naslednja da stik z mano, bo dodatnih presenečenj.

Android 8.0
Število Jeder 4
Prostor za shranjevanje 1G + 4G
Podpora LCD 3.3/5/12V