Ženske Zimske Infinity Šal Obroč Rute Moda Cvet, Loop Šali Večnitne Šal Neckerchief za Ženske

Funkcija:

100% novih in kakovostnih&Fashion Design.

Material:Mehko Poliestra

Velikost:18 0*cca 50 cm(celoten obod obroča )

Paket vključuje:1pcs šal

Opombe:1. 2-5 cm napak zaradi ročnega merjenja.

2.Barve imajo lahko drugačne kot razlika zaslona, prosimo za razumevanje

Vse naše elemente, ki bodo dobavljeni do kupcev www.rotary-lent.si naslov ,prosimo, potrdite vaš naslov na www.rotary-lent.si, preden boste ponudbo.

Prosimo, prepričajte se, da je naslov za dostavo pravilen.Ne prevzemamo odgovornosti za kakršne koli napačne ali je naslovnik neznan naslovi

Mednarodni Kupci Opomba:

1) Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Ti stroški so kupci odgovornost.

2) Prosimo, preverite pri svojem countrys carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred ponudb/nakupu.

čas dostave

Prosim, ne nam da 1 ali 2 slabo Oceno na ladijski promet, kot smo pošiljajo element hitro, vendar čezmorskih dostave je odvisen od mnogih dejavnikov.

vračilo kupnine

Kot odgovoren prodajalec, zagotavljamo brezplačno izmenjavo ali polno nadomestilo, če element je v okvari.

Veljaven rok je 30 dni od dneva oddaje naročila, zato vas prosimo,

obvesti nas o okvare vnaprej, ko se ti zdi.

Povrnili vam bomo, če ste predmet, ki ni, kot je opisano ali poškodovanih v prometu.

Ga lahko vrnete v roku 7 dni po prejemu.

Ampak, ladijski promet pristojbina ne vrača.

Element, ki se vrne k nam v svoje prvotno stanje po pošti s številko za sledenje.

Vsako vprašanje, ki bi ga rad vprašal ,dobrodošli na email mi

Povratne informacije

Zanašamo na www.rotary-lent.si ugled in zadovoljstvo za uspeh.Zato,

Vaše povratne informacije in DSRs so zelo pomembne za nas boljše DSR rezultate vplivajo na naše iskalno mesto na www.rotary-lent.si.

Če imate radi svoje predmete prosim, pustite me dobre povratne informacije in 5 zvezdicami, DSR,ocena,

Vaše dejanje nam bodo pomagali našim mleko in kruh .I bo storiti enako za vas .

Če nam ni dal dovolj velik razlog za 5-star letniku na vsaki DSR potem pa prosim

sporočite nam, kako smo lahko zaslužite si 5 zvezdic pred oddajo vaše rezultate!

Slog Moda
Številka Modela tui04
Spol ŽENSKE
Dolžina Rute 80-100cm