Prenosne Varnostne Hitro Ročno Razčlenjevalniki Zelenjave, Sadja Krog Žagini Rezine Lupilnikom Multi-Funkcijo Kuhinjski Pripomoček

Značilnosti:

*1. Enostavni dodatki, priročno in praktično, enostavno kuhanje.

*2. Pomaga zmanjšati zelenjave varno in hitro.

Specifikacija:

Ime: rastlinski slicer

Material: ABS+PP

Izdelek teža: 260 g

Embalaža: color box

Bruto teža: 341g

Velikost izdelka: 23.5 X 11 X 7 cm

Sezname:

1 * Rastlinski slicer (barvno polje paket)

Material Kovine
Funkcija Okolju Prijazno
Vrsta Sadje & Rastlinski Orodja