100 kozarcev Stekleno kapalko pipet skp Plastično črno bel Belušno Zlorabiti Očiten pečat droppers 5ml 10 ml 15ml 20ml 30 ml 50 ml 100 ml steklenička

Črna žarnice steklene droppers so na voljo z dodatno funkcijo vplivanja očitno obroči.Trpežna konstrukcija teh zapirala vključuje prilagodljive gume, ki je svetila na sredino v belušno zlorabiti očitno polipropilena, kape, z ravno konico stekla droppers za brezhibno kapljic izdajanje.Ko se pritrdi na steklenicah, prvo odpiranje bo držalo zlorabiti očitno obroči, ki zagotavljajo proizvoda ni bila ustrezna.

zelo dobro zaščito za vaš izdelek.Ta stekla droppers bi lahko odlična izbira za izdajo veliko tekoči proizvodi v majhnih količinah, kot so eterična olja, izvlečki, dišav in še več.

Barva : črna ring+black latex glavo ali beli obroč+bela latex

Vključno z : stekleni cevi+plastičnih kapalko skp Premer notranji openning: 17 mm,tekma 18 mm vratu steklenice Uporaba: za Standardni eterično olje, steklenica Opomba: Ta kapalko skp lahko tekmo s Standardno 5ml\10\15ml\20ml\30ml\50 ml\100 ml steklenički.

.

4 leta trgovina pošten prodajalec,Top ocenjeno.

1 Diamant ugled!Dobra komunikacija!Načini Plačila:

1. Sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.PP.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2. Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3. Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

Dostava In Handlig:

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

5.Prekomerno telesno težo morda dodatno express ceno ladijskega prometa,prosimo, bodite pozorni pred plačilom.ali se prijavijo za brezplačen prevoz od nas.

Vrnitev & Vračilo :

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Kupec mora plačati povratno poštnino za katero koli razloga vrnete.V zameno bomo plačali poštnino za vračilo nazaj.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Povratne informacije:

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Številka Modela DP-10
Velikost 5ml 10 ml 15ml 20ml 30 ml 50 ml 100 ml eterično olje, steklenica