OBD2 Protokol Kodo Optičnega Bralnika Za Mercedes Chevrolet Ford, Chrysler, Dodge Jeep Buick Acura ODB II ELM327 Diagnostična Orodja

Primerna za avto model: Evropski Avto: od leta 2003 do Zdaj Ameriški Avto: od leta 1996 do Zdaj Japonski Avto: od leta 2006 do Zdaj francoski Avto: od leta 2006 do Zdaj korejskem Avtomobilu: od leta 2006 do Sedaj je Kitajski Car: od leta 2008 do Zdaj Posebne Modelov Avtomobilov ni podprta: Ne Za VAZ UAZ LADA, Ne Za Ssangyong, Ne Za Renault Clio 2/Megane/Dacia Logan Funkcije in Značilnosti: 1. Deluje na VSEH OBD II Omogočeno vozila, oba Bencina in Dizelskega goriva. 2. Značilnosti edinstven patentiran One-Kliknite Pripravljenost Tipko za hitro Članica Emisije pripravljenost, preverite pogon in preverjanje cikla. 3. vgrajeni zvočnik, ki zagotavljajo vizualni in zvočni signal za pripravljenost preverjanja 4. Pridobi generične (P0, P2, P3 in U0), določi proizvajalec (P1, P3 in U1) kod in do kod 5. Enostavno ugotovi vzrok pregled Motorja Svetlobe(MIL) 6. Ugasne, Preverite Motor Svetlobe (MIL), oddaljena od kod in ponastavi monitorji 7. Ogledov zamrznitev okvirja podatkov OBD2 / EOBD / LAHKO Avto Diagnostiko optični bralnik podpira vse 10 OBDII test načini na vse OBDII združljiva vozil zapopolno diagnozo. 8. Prikaže zaslon in I/M stanje pripravljenosti (emisije) 9. Bere živo PCM datastream 10. Prikazuje živo O2 senzor podatki o preskusih, podatki 11. EVAP Sistem testnih podatkov 12. V živo tipalo podatkov v tekstovni način in način grafa (1996 in novejša vozila) 13. Lahko bere, shrani in gledanju v živo tipalo podatkov 14. Orodje za odpravljanje težav koda nasveti vodnik tehniki, da je poglavitni vzrok težave kodo hitrejši, varčevanje z diagnozo in popravilo čas 15. Napetost akumulatorja realnem času, spremljanje,boljši od drugih dragih stvari iz druge blagovne znamke. 16. Vgrajen DTC poglej-up knjižnica in prikaz opredelitve. 17. Pridobi vozilo informacije (VIN, CIN in CVN)

Podprti Jeziki: Angleščina, Francoski, Nemški, Nizozemski, Španski, Ruski, Portugalski.Ne vem, kako uporabljati?Plug & Play obd2 kodo bralnik, enostavno priključite napravo v avtu je 16 pin OBD vrata, se bo naprava vklopljena in sledite navodilom na zaslonu navodila, da naj gredo!Izdelki so poslane z 1-3 delovne dni, ko polno plačilo je potrjeno.Tam bo nekaj zamude, za počitnice, kot Državni praznik, Kitajski Pomladni Dan in tako naprej, bomo poskušali naše najboljše, da poskrbi za pošiljko po počitnice konec, upam, da boste lahko razumeli.

2. Brezplačna Dostava na svetu

a.E-pošta, običajno traja 10 do 20 dni do cilja

b.Kitajska Post Registriranih Air Mail, ponavadi traja približno 16-35 dni do namembne države (To bo treba odložiti, zaradi vikendi, prazniki, samoti, itd.)

c.Druge poslovne metode, prosimo, obrnite na nas pred plačilom.

3. Glede na sledenje info (če se odločite, ladijski promet metode, ki so sledenje info), prosimo, kliknite www.17track.net za vas sklic.

4. Če se vam še vedno ne prikaže vaše naročilo v roku 60 dni (razen Brazilije), se najprej obrnite na nas, mi pa bomo preverili in rešiti problem.Vsa sporočila bodo odgovorili v roku 24 ur na splošno, včasih smo se bodo zamude za vikend ali počitnice, če ne morete dobiti naš odziv po 48 urah, vljudno prosimo, preverite mapo z vsiljeno ali pa nam pišite z e-pošto.

5. Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.

1. Boste imeli 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da jo vrne, ko jo prejeli.Če imate v sebi element nad 7 dni, se šteje, da so bili uporabljeni, ne bomo vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Ni izjem.Ladjar stroškov, je skupen tako za prodajalca in kupca na pol.

2. Vse vrne element, ki mora biti v originalni embalaži in morate zagotoviti nas številko za sledenje, posebnih razlogov za vrnitev in vašega naročila ID.

3. Povrnili vam bomo vaše celotno zmagovalno ponudbo znesek, po prejemu element v izvirno stanje in paket z vsemi sestavnimi deli in pribor je priložen.Po tako kupec in prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si ali lahko odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov, če se proizvodi ne, kot se oglašuje.

1. Vaš zadovoljivo je naš končni cilj in vaše povratne informacije push nas, da gredo še dlje.

2. Če ste zadovoljiti z našimi izdelki in storitve, vljudno prosim, pustite nas 5-star povratne informacije.

3. Če ste smrkelj zadovoljiti z našimi izdelki ali storitve, se nemudoma obrnite na nas pred tem, da nam nevtralno ali negativno, tako da bomo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Teža 70g
barve Črna, Rdeča