10PCS 53mm Gumbi in Potegne za Omare Eno Luknjo Vrat Gumb Antične Bronaste Zlitine Omarico, Omaro, Predali Omaro Potegnite Ročico

Obvestilo:

Svetlobne učinke barva razlika je normalno

Velikost napaka +-1 cm, je normalno

Plačilo

Kreditne kartice, v realnem času banka prenese, brez plačila (nakazila in western union) .Plačilo bo začasno ki jih www.rotary-lent.si, in ne bo izdal, dokler se ne prikaže vaš red in so zadovoljni z njim.

Pošiljko

1. Izdelki bodo poslani v 1-7 dni (glede na količino vaših naročil), potem ko bi plačilo.

2. Dobavni rok:China post :15-60days, če shipping zamude bo potrebno približno 90 dni; EMS:5-14 dni.DHL/UPS/FedEx/TNT:3-10 delovnih dni.Hongkong Post:7-21 delovnih dni.

3. Bomo odgovorni za Kitajska carinska težave in naj kupec odgovoren za druge države carinski problem.

Nazaj/Vračilo Kupnine

Nudimo celotno vračilo za vas, če izdelek nima kakovost problem.Prosimo, preverite, ali predmete, s prvotno stanje.

Povratne informacije

1. Vljudno prosim za pomoč, da zapustijo pozitivne povratne informacije , potem vam bo naše dragocene stranke in dobili naše prednostne politike.

2. Če niste zadovoljiti z blagom, prosim, samo stik z nami, preden se odpravite negativne povratne informacije, smo pripravljeni rešiti težave in živi do vaše zadovoljstvo.

Hvala vam za vašo podporo.

Slog letnik
Ime izdelka starinsko ročaj
Vsebina Paketa Starinsko ročaj + vijak
DIY Dobave Lesnoobdelovalnih