Odraslo Žensko Človek Pomlad Jesen Dolg rokav Risanka Nekaj Ljubimec Pižame Krono Vzorec Bombažno Pižamo Sleepwear Pigiama Stranka

Opis Izdelka

100% popolnoma nova in visoke kakovosti!Super mehko in udobno bombažno mešanica materiala.Moški in ženske tako lahko nosite.To je na voljo za toplih pomladnih in jesenskih mesecih.Nudimo kakovostno in primerljivo ceno na www.rotary-lent.si.Prosimo, bodite prepričani, da jo kupite.

Velikost grafikona(Enota: cm)

Ženske velikosti informacije M-----Velikost ustreza za višino 155-160 CM, Teža 40-50 KG L-----Velikost ustreza višina 160-165 CM, Teža 50-57.5 KG XL-----Velikost ustreza višina 160-170 CM, Teža ali 57,5-65 KG Moških informacije o velikosti L-----Velikost ustreza višina 160-175CM, Teža 65-72.5 KG XL-----Velikost ustreza višina 160-175CM, Teža 72.5-90 KG 2XL-----Velikost ustreza višina 160-175CM, Teža 90-100 KG Opomba: Zaradi ročnega meritve, morda 1-3 cm napaka v velikosti.Različne prikazuje, lahko so rahlo barvno napake, prosimo za razumevanje!

Prikaz izdelka

Ovratnik Zavoj navzdol Ovratnik
Glavna Barva modra
Sestava Materiala Bombaž