Ustar 90081 Model Ločitev Naprava Odpirač Za Gundam Vojaške Model Hobi Obrti, Orodja, Pribor Naključno Barvo

PRAVILA IN POGOJI

Opombe: Zaradi majhne dele, ki lahko povzročijo zadušitev prosimo, hranite stran od otrok Vse izdelke cena je fiksna.imamo le popust v nakupovalno sezono.Ta Model Orodja, potrebna tehnologija in znanje za uporabo.Cene izdelkov ne vključujejo DAVEK na CARINSKO v vaši državi

O Pošiljki: Naše ponudbe, se spodbuja z brezplačnim prevozom (izbrane države)s priporočeno air mail, običajno pod 2 KG.Ko je naročilo poslano, ne bo vedno kratkem premoru za sledenje podatkov, da začnete posodobitev.Lahko preverite svoje sledenje podatkov v vaše naročilo stanje.Lahko spremljate tudi na spletne strani tretje osebe.če še niste seznanjeni z njim.pomagamo vam, da spremljate to.Običajno lokalni distribucijski center(post office) potrebujejo 10-15 dni(Evropski, Azija),10-25 dni(Severna Amerika,Avstralija),30-60 dni(Južna Amerika) dostavo.če niste recive vaš paket v 30 dneh(Evropski, Azija),40 dni(Severna Amerika,Avstralija),60 dni(Južna Amerika).prosimo, uporabite številko za sledenje, da prejmemo vaše paket, Iz skoraj pošti na vaš sprejem naslov.Prosimo, da nam vaš pravi naslov.ali je vaša parcela ne bo dostave uspešno.

Pišite Nam: lahko nas kontaktirate po www.rotary-lent.si sporočilo sistema, ki običajno sporočilo bomo odgovorili v 1 delovnem dnevu.če obstaja kakršen koli težave, se obrnite na nas, bomo poskušali naši moči, da vam pomagamo.Lahko se obrnete tudi www.rotary-lent.si storitev za stranke.

O na Zalogi: Smo tudi prodajati naše izdelke v druge platforme ali spletni strani.tako je drobcen malo možnosti, da izdelka, ki ste ga kupili je na zalogi.običajno kontaktirali vas v 1-2 dneh.Prosimo, da naročilo prekliče prijazno.mi smo zato se opravičujemo za napake.če je bilo zgodilo.smo torej se opravičujem za to.ponudili vam bomo popust ali kupon za izkazujemo spoštovanje do vas.uporabite ga lahko na naslednji nakup.hvala vam za vaše razumevanje.

Druge Politike: Resen Kupec, Le!Prosimo, kraj, da samo, če se strinjate z vsemi določbami IN POGOJI.

Material Kovine
Proizvajalec Ustar
Številka Modela UA90081
Opozorilo Zadušitev,14+