400pcs 15 mm Jasno Smolo Krog Gumbi Šivanje 2 Luknje Majica Pregleden Gumb Za Oblačila Scrapbooking Cardmaking

400pcs Jasno, Krog 2 Luknje Gumbi

Zelo dobro se uporabljajo za scrapbooking,šivanje in druge DIY projektov.

Design:Okrogle Oblike Z 2 Luknje

Barve na voljo:Jasna

Material:100%smole

DOSTAVA:

1. Ladje po vsem svetu.

2. Nalogi, obdelani v roku 2 delovnih dni od plačila za preverjanje.

3. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

4. Če še niste prejeli pošiljko v roku 40 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

PLAČILO:

1. Sprejemamo plačila preko Alipay SAMO.

2. Plačilo mora biti izvršeno v roku 7 dni .

POVRATNE informacije:

Če imate kakršne koli težave ali skrbi, ne glede vašega naročila ali produktih ,prosimo, da sporočilo nam in nam dajejo možnost, da vam pomagajo pred pustite vse povratne informacije,prepričani smo, da lahko proizvajajo pozitiven rezultat za vsako situacijo in bo trdo delati, da zaslužijo svojo hvalo.

Najlepša hvala!!!

šivanje gumbov Jasno Gumbi
barve Jasno
Vrsta Izdelka Gumbi
Oblika KROG
Gumbi Krog Gumbi
Tehnika Barvana
Funkcija Okolju Prijazno
Dekoracijo NOBEN
Številka Modela 15C
Material Smole
Blagovna Znamka Royrliuzaly
Gumb Vrsta 2-Luknje Gumb
Slog flatback

400pcs Jasno, Krog 2 Luknje Gumbi Zelo dobro se uporabljajo za scrapbooking,šivanje in druge DIY projektov. Gumb Velikost: Cca približno 15 mm;Gumb luknjo velikost:Cca 1,5 mm;Gumb debelina:2,0 mm Design:Okrogle Oblike Z 2 Luknje Barve na voljo:Jasna Material:100%smole DOSTAVA: 1.