Izslediti Detektor Kovin Prodaje MD 4030 Professtional Underground Metal Detektor Pinpointer Zlato Detektorji Nakit Zaklad Lovec

Potrebujejo, da bi našli zlato & srebrna nakit, kovanci in drugih kovin v tleh?Poskusite tole.S tem zmogljiv in vsestranski detektor kovin, lahko lov za kovance, relikvije, nakita, zlata in srebra povsod.Prav tako se pogosto uporablja pri odkrivanju aluminij, baker in redke kovine in kjerkoli, da skritih kovinskih mora biti odkrit.

Značilnosti:

Široko Uporabo - kot Nalašč za iskanje kovinskih predmetov in kjerkoli, da skritih kovinskih mora biti odkrit.

Zasnovan, da bi Našli Kovinski - Iskanje gold & silver nakit, kovanci in drugih kovin v tleh.

Nastavljiva Višina Detektor Kovin - Prilagoditev detektorja je dolžina za udobno uporabo.

Odkrivanje Označbo, - Zvočno opozorilo in kazalec kažejo, odkrivanje kovin.

Priključek za slušalke - Če za slušalke povezavo.Tako stereo ali mono slušalke lahko uporabljate.

Glasnost - Nastavite izhodno glasnost glasen zvočnik ali slušalke.

Nepremočljiva Iskanje Coil - lahko uporabite detektor kovin v plitvo vodo.

Specifikacije:

Blagovna Znamka: KKmoon

Barva: Črna

Material: ABS Plastika + Aluminija

Občutljivost: Min. 130 mm / 5.12" (Test Kovanca: NAS Phi 25)

Odkrivanje Predmetov: Kovine(Železo nohtov, železa, ki zajemajo aluminija obroč, mala aluminija izdelka, kovancev, zlato, bron, srebro)

Odkrivanje Način: Vsi Kovinski, Diskriminacije

Frekvenca delovanja: 5KHZ

Napajanje: 2 x 6F22 9V Baterije (Niso Vključene)

Obratnih: Pripravljenost 10mA(LCD z osvetlitvijo barve 80mA)

Max 70mA(LCD z osvetlitvijo barve 150mA)

Obratovalna Napetost Območje: 9V

Odkrivanje Označbo: Mehanske Kazalec Mode, Audio Način

Nadzor: Stikalo

Občutljivost: Nastavljiva

Zaznavanje Globine: 10-30 cm / 3.94-palčni 11.81

Prostornina: Nastavljiva

Nastavljiva Višina Detektorja: 78-107cm / 30.71-palčni 42.12

Uporaba: Testiranje kovinski tujek surovin, goriv in hrane, Odkrivanje podzemni cevovod & vrstico, Arheologije, Raziskovanje, Našli zakopane zaklade zlata, srebra in kovinskih predmetov, pridobivanje odpadne kovinske industrije, Carinskih in kontrole varnosti, Policija detektiv za iskanje, Odkrivanje interpol iskanje, Preverjanje kovinskih tujkov v hitre dostave in prtljage.

Delovna Temperatura: -15~45deg / 5~113deg

Temperatura skladiščenja: -20~60deg / -4~140deg

Postavka Velikost: 107 * 27 * 16.5 cm / 42.12 * 10.63 * 6.50 v

Element Teža: 862g / 1.90 lb

Paket Velikost: 54 * 22 * 11 cm / 21.26 * 8.66 * 4.33 v

Package Teža: 1.28 kg / lb 2.83

Opomba: iskanje tuljavo, ki je nepremočljiva, ampak nadzor stanovanje ni neprepustna.

Package Seznam:

1 * Detektor Kovin Glavna Enota

1 * Armrest

1 * Klipnjača

1 * Iskanje Tuljava

1 * Iskanje Tuljavo Gumb

1 * Uporabniški Priročnik

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

DIY Dobave Kovinarstvo
Številka Modela md4030
Blagovna Znamka KKMOON
Vrsta Napajanja Na Baterijski Pogon