Programabilni LED Drsenje Ime Značko Podpisati Kartico Oznako Gibljejo Sporočilo Zaslon

- Urejanje sporočila s pomočjo funkcije gumbov na zadnji strani.

- To lahko shranite sporočila 6(1 lahko shranite 512 znakov, 2-6 lahko shranite 256 znakov), vendar pa je le eno sporočilo prikaže vsakokrat.

- Lahko prilagodi hitrost gibanja in svetlost razred s pritiskom na tipko P-U(STRAN) in P-D(PAGE DOWN).

Paket Vključuje: 1x Rdeča LED Drsenje Ime Značko 1x Magnet 1x Uporabniški Priročnik (angleščina)

Blagovna Znamka Dovewill
Certificiranje CE

Opis: - Aplikacije: nakit cena kartice, supermarket izdelkov, promocijske dovoljenj, nočnih klubih, barih, turnirji, koncerti, KTV, itd. - Rdeča LED zaslon, enostaven za ogled pomikanjem besede in podporo v angleškem jeziku prikaza. - Urejanje sporočila s pomočjo